Nowości, Wielki Format

Reprograf przejmuje Perfekt-Mercor

Firma Reprograf SA z dniem  01.03.2013 r przejął działalność w zakresie dystrybucji i serwisu urządzeń do spektrofotometrii prowadzoną dotychczas przez firmę Perfekt-Mercor Sp. z o.o. Tym samym Reprograf przejął sprzedaż produktów dotychczas oferowanych przez firmę Perfekt-Mercor, a jednocześnie staje największym partnerem firmy X-Rite w branży poligraficznej w Polsce.

Reprograf gwarantuje, iż zmiana będzie oznaczała dla klientów poprawę obsługi i logistyki. Dotychczasowi pracownicy firmy Perfekt-Mercor stali się z dniem 01.03.2013r pracownikami firmy Reprograf co zapewni ciągłość sprzedaży, serwisu i obsługi wszystkich dotychczasowych klientów. W zakresie serwisu urządzeń firmy X-Rite Reprograf świadczyć będzie także usługi zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu.  

Przypomnijmy, że Reprograf będący od 10 lat dystrybutorem rozwiązań firmy X-Rite w zakresie rynku  poligraficznego z dniem 3 stycznia 2013r poszerzył zakres tej współpracy włączając do swojego portfolio produkty firmy X-Rite dla innych gałęzi przemysłu, tj.: samochodowego, tekstylnego, tworzyw sztucznych, farb, lakierów i in.  Rozszerzając swoją działalność o rynek przemysłowy firma Reprograf stworzyła odrębny dział X–Rite. Teraz  stała się centrum kompetencji dla rozwiązań firmy X-Rite na polskim rynku, zarówno w zakresie rozwiązań dla poligrafii jak i wszystkich pozostałych gałęzi przemysłu, skupiając w swoim gronie pracowniczym profesjonalistów z tych dziedzin.