Nowości, Wielki Format

Nowa siedziba Ricoh Polska

W związku z rozwojem firmy, a także wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, 4 lutego 2013 r., Ricoh Polska zmienia swoją siedzibę. Nowe biuro zlokalizowane jest w ekologicznym kompleksie Business Garden, na zbiegu ulic 1 Sierpnia i Żwirki i Wigury w Warszawie.

Prace nad znalezieniem nowej, odpowiedniej lokalizacji trwały od lipca 2011 roku. Spośród wielu lokalizacji wybrany został kompleks Business Garden.

„Przy wyborze nowej siedziby dla naszej firmy kierowaliśmy się przede wszystkim poprawą komfortu pracy. Poszukiwaliśmy biura, które będzie nowoczesne i innowacyjne. Business Garden spełnia te wymagania. Dodatkowo, jako pierwszy ekologiczny business park w Warszawie, idealnie wpisuje się w strategię naszej firmy, w której od ponad 70 lat kwestią najwyższej wagi jest ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko.” – powiedział Paweł Barski, Dyrektor Marketingu Ricoh Polska.

Nowe biuro Ricoh Polska będzie zajmowało łącznie prawie 2000 m2 powierzchni i będzie się znajdowało w nowym, ekologicznym budynku. Całość, wraz z Technology Center, salami do spotkań, salą szkoleniową, konferencyjną, pokojami "cichej pracy", warsztatem i magazynem będzie znajdowała się na jednym piętrze.

Business Garden jest zlokalizowany w wyjątkowo atrakcyjnym punkcie na mapie Warszawy. Do nowego biura Ricoh Polska będzie można dojechać z łatwością nie tylko samochodem, ale i komunikacją miejską (7 linii autobusowych zlokalizowanych przed kompleksem) oraz szybką koleją miejską. Na terenie kompleksu zlokalizowany jest parking dla gości.