Nowości, Wielki Format

Nowy bizhub 165 do zadań biurowych w formacie A3

bizhub 165 to nowe urządzenie Konica Minolta, przeznaczone do codziennych zadań biurowych w trybie monochromatycznym. Ta wielofunkcyjna maszyna potrafi nie tylko drukować, ale również skanować i kopiować arkusze w formacie do A3. Solidna i kompaktowa budowa oraz łatwość obsługi to cechy, dzięki którym bizhub 165 doskonale sprawdzi się w małych firmach, bibliotekach, niewielkich szkołach czy pracowniach. Zastosowane w urządzeniu ekologiczne rozwiązania oraz komponenty o wydłużonej przydatności pomogą zmniejszyć koszty eksploatacyjne, jednocześnie chroniąc środowisko.

Nowy bizhub 165 to urządzenie o zwartej budowie i wysokim stopniu niezawodności. Świetnie sprawdzi się ono w małych firmach poszukujących nieskomplikowanych rozwiązań umożliwiających wykonywanie podstawowych zadań biurowych w trybie monochromatycznym, takich jak druk faktur, kopiowanie cenników czy skanowanie dokumentacji sprzętowych. Urządzenie bizhub 165 jest wyjątkowo łatwe, niemal intuicyjne w obsłudze. Model został wyposażony w przejrzysty panel sterowania, podświetlany ekran LCD, wyświetlacz stanu LED oraz wskaźnik błędów. Nawet użytkownik rzadko korzystający z urządzeń tego typu bez problemów uzyska oczekiwany rezultat. Dzięki kompaktowej budowie bizhub 165 zmieści się nawet w najmniejszym biurze.

Przy prędkości kopiowania do 16 stron na minutę bizhub 165 pozwala na uzyskanie doskonałej jakości kopii najróżniejszych dokumentów, takich jak schematy układów elektrycznych, artykuły prasowe czy inne materiały na arkuszach dwustronnych. Funkcja ID copy usprawnia kopiowanie dokumentów tożsamości, obie strony można bowiem bez problemu wydrukować na jednej stronie A4. Użytkownik doceni nie tylko prostotę obsługi i uniwersalność tego urządzenia, ale również wysoką jakość wydruków. Polimeryzowany toner Simitri HD zapewnia wydruk odporny na rozmazywanie i — zachowując najwyższy stopień ostrości i przejrzystości — pozwala wydrukować nawet najdrobniejsze znaki, co może się przydać na przykład przy kopiowaniu rysunków montażowych.

Dzięki wygodnym funkcjom drukowania i skanowania bizhub 165 gwarantuje większą elastyczność pracy w każdym biurze czy pracowni. Drukuje najrozmaitsze dokumenty, obsługuje wiele typów nośników i duży zakres gramatur papieru. Skanowanie TWAIN ułatwia proces archiwizacji i umożliwia późniejszy dostęp do ważnych dokumentów oraz ich ponowny wydruk.

Użytkownicy z pewnością docenią dużą wydajność oraz oszczędność kosztów eksploatacji tej kompaktowej i lekkiej kopiarki. Właściwości te osiągnięto dzięki zastosowaniu w urządzeniu wyjątkowych parametrów energooszczędnych, co znalazło potwierdzenie w postaci przyznanego certyfikatu Energy Star.

– Dzięki możliwości pracy w trybie wstrzymania i uśpienia,  bizhub 165 odznacza się niskim poborem energii. W połączeniu z krótkim czasem przygotowania do pracy pozwala to zaoszczędzić pieniądze i materiały eksploatacyjne, a przy okazji zapewnia doskonałą realizację codziennych zadań biurowych – powiedział Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych Konica Minolta Business Solutions Polska.