Nowości, Wielki Format

Pierwszy Warszawski Dzień Druku

Wszystkich, którzy interesują się zagadnieniami druku sublimacyjnego, zajmują się drukowaniem elementów dekoracji wnętrz, realizują nietypowe zlecenia, w końcu posiadają maszyny Mimaki i szukają wskazówek dotyczących użytkowania, obsługi i serwisu, mogą poszerzyć swoją wiedzę podczas pierwszego Warszawskiego Dnia Druku. Organizatorem jest firma SICO Polska.

Rynek druku wielkoformatowego zmienia się dynamicznie. Ekologia, nowe trendy w designie, aż w końcu postęp technologiczny wymuszają zmiany w każdej drukarni. Sico Polska zaprosiło do Warszawy specjalistów z całej Europy. Mimaki Europe zaprezentuje najnowsze urządzenia do druku sublimacyjnego, Monti Antonio przedstawi światowe trendy w urządzeniach do wygrzewania i laminowania. Pongs – europejski lider w produkcji materiałów dedykowanych do dekoracji wnętrz przedstawi nowości na rynku. Tymczasem przedstawiciele Cham Papers i Sensient, niepodważalnej szwajcarskiej jakości, którzy kreują druk sublimacyjny od lat, podkreślą znaczenie właściwego doboru papieru oraz atramentów. No i wreszcie, na podsumowanie inżynierowie serwisu SICO POLSKA z tematyką mądrej i efektywnej obsługi maszyn oraz użytkowania wszelkiego typu drukarek Mimaki (ale nie tylko). W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane w pracy trzy drukarki marki Mimaki: JV5-160, JV33-160 i TS34-1800A oraz kalander ze stołem podawczym Monti Antonio model 75T. Warszawski dzień druku odbędzie się w CH Blue City na poziomie +3 w Centrum Kartingowo Biznesowego GRAND PRIX w piątek, 30 listopada. Organizator zaprasza na poranną kawę o godz. 8:00.

Warszawski Dzień Druku to trzy bloki tematyczne:

MEDIA początek godzina 9.30. – Prezentacje trendów w dekoracji wnętrz oraz materiałów wspierających procesy szczególnie sublimacji.

MASZYNY początek ok. godziny 11.30. – Prezentacje przygotowane przez specjalistów z firm: Mimaki i Monti Antonio.

SERWIS I OBSŁUGA – początek po lunchu, ok. 14.00.

Dla wszystkich uczestników, poza ogromnym zastrzykiem wiedzy i energii do działania na trudnym i dynamicznie zmieniającym się rynku, organizator przygotował pakiety materiałów informacyjnych, drobne upominki oraz lunch w trakcie spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, należy jednak dokonać rejestracji ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny oraz więcej szczegółów dotyczących spotkania znajdziecie Państwo na www.sico.pl oraz w SICO POLSKA. Rejestrację prowadzona jest do 28 listopada 2012.