Nowości, Wielki Format

OKI MC362 do wygrania na Festiwalu Druku

Firma Oki, oprócz prezentacji swoich najnowszych rozwiązań na Festiuwalu Druku, ufunduje nagrodę w postaci kolorowego wielofunkcyjnego urządzenia drukującego Oki MC362.

Podczas targów Oki zaprezentuje najnowsze rozwiązania i produkty ze swojego portfolio. Odwiedzający stoisko firmy, będą mieli okazję zapoznać się z ofertą i na własne oczy przekonać się o zaletach urządzeń drukujących Oki.  Dodatkowo, firma ufundowała nagrodę w postaci jednego ze swoich flagowych modeli – kolorowego wielofunkcyjnego urządzenia drukującego Oki MC362dn.

Oki MC362dn to urządzenie dla tych, którzy chcą podnieść wydajność, efektywność i jakość kolorowego druku w swojej firmie. Cechuje je łatwa obsługa, ergonomiczna obudowa i szeroka gama funkcji zapewniających energooszczędność. Oferując tak wiele, Oki MC362dn wciąż pozostaje w zasięgu cenowym firm o nawet najbardziej napiętym budżecie, a dodatkowo pozwala na ograniczenie wydatków i obniżenie bieżących kosztów eksploatacji. Urządzenie skanuje, kopiuje, faksuje, a drukując osiąga imponującą prędkość 22 str./min w kolorze oraz 24 str./min mono. W połączeniu z dostępnym w standardzie automatycznym podajnikiem RADF, MC362dn znacząco pozwala przyspieszyć tempo pracy. Dzięki aplikacji Template Manager drukowanie wizytówek, ulotek, etykiet na płyty CD/DVD, a nawet plakatów i banerów zajmuje tylko chwilę, eliminując konieczność korzystania z usług zewnętrznej firmy. Urządzenie jest zgodne ze standardem TWAIN, umożliwia zintegrowane skanowanie bezpośrednio z aplikacji graficznych, a protokół LDAP zapewnia dostęp do kontaktów i e-maili poprzez serwer. Oki zadbało również o energooszczędność urządzenia, wyposażając je w tryby eco, głębokiego uśpienia oraz automatycznego wyłączania, zmniejszający zużycie energii nawet do 0,5W, gdy nie jest używane.

To i inne urządzenia firmy Oki, będzie można zobaczyć i własnoręcznie przetestować na targach „Festiwal Druku” już 17 i 18 października w klubie Soho Factory, w Warszawie.

Losownie nagrody odbędzie się 18 października o godz. 14.00 na stoisku firmy Oki.