Nowości, Wielki Format

Kolorowe nowości do Brotherów

Marka Black Point rozszerza gamę kolorowych zestawów dedykowanych drukarkom firmy Brother. Komplet kolorów LCBPB230CMYK zapewnia użytkownikom opłacalność większą o ponad 30% w porównaniu z zestawem producenta sprzętu.

Pierwszy zestaw polskiego producenta obejmujący kolorowe tonery do sprzętu Brother (TN135) trafił na rynek pod koniec 2011 roku. Rosnąca popularność drukarek japońskiej firmy sprawiła, że do oferty Black Pointa trafia teraz kolejny kolorowy zestaw dedykowany tej marce – czyli LCBPB230CMYK. Laserowe nowości są kompatybilne ze sprzętem: DCP 9010, MFC 9120, MFC 9320, HL 3040, HL3070. Komplet zastępuje zestaw Brother TN-230 CMYK.

– Black Point rozwija gamę oferowanych przez siebie produktów tak, by użytkownicy mieli dostęp do najpopularniejszych na rynku modeli, a przy tym obniżali koszty druku bez strat na jakości  wydruków – tłumaczy Marta Maciejewska, menadżer produktu w Black Point SA.

Dzięki nowemu zestawowi LCBPB230CMYK użytkownicy zmniejszą koszt wydruku pojedynczej strony z 13 do 9 groszy w czerni i z 20 do 13 groszy w kolorze. Oznacza to opłacalność większą o 30% w porównaniu do materiałów producenta sprzętu przy zachowaniu identycznej wydajności. Wydajność czarnego tonera LCBPB230BK producent określił na poziomie 2200 stron, natomiast kolorowych LCBPB230CMY –  1400 stron każdy.

Tonery Black Pointa powstają w oparciu o międzynarodowe normy ISO 19798:2007, co gwarantuje ich jakość, niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Zostały objęte dożywotnią gwarancją na produkt oraz dodatkową na drukarkę dożywotnio – czyli do momentu wyczerpania się środka barwiącego. To najszerszy pakiet gwarancyjny na rynku. Klienci mogą korzystać również z programów serwisowych, umożliwiających ich wymianę z pominięciem zbędnych formalności.