Nowości, Wielki Format

Epson Stylus Photo 1500W

Firma Epson przedstawia bezprzewodową drukarkę A3+ Stylus Photo 1500W dla entuzjastów fotografii, która doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać wysokiej jakości zdjęcia.

Drukarka 1500W umożliwia drukowanie z dowolnego miejsca dzięki wbudowanemu interfejsowi Wi-Fi. Pozwala on na szybkie i łatwe drukowanie z laptopów, komputerów stacjonarnych oraz – za pośrednictwem aplikacji Epson iPrint – najnowszych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety (Apple i Android).

Jak mówi Marc Boehmer, menedżer produktów w Epson Europe: „Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom komfort korzystania z połączenia bezprzewodowego, które nie jest dostępne w konkurencyjnych drukarkach fotograficznych A3+. Nie tylko ułatwia to drukowanie z urządzeń mobilnych, ale pozwala ustawić drukarkę w dowolnym miejscu w domu lub w biurze”.

Stylus Photo 1500W pozwala na drukowanie bez marginesów na papierze fotograficznym (błyszczącym i matowym), zwykłym, kopertach, płytach CD i DVD pozwoli zrealizować różnorodne projekty na drukarce SP 1500W. Można także drukować zdjęcia formatu od 10 × 15 cm (4 × 6 cali) aż do formatu A3+.

W modelu 1500W zastosowano 6-kolorowy zestaw (Błękitny, Jasny błękitny, Purpurowy, Jasny purpurowy, Żółty i Czarny) atramentów barwnikowych Epson Claria, który gwarantuje uzyskanie żywych i trwałych kolorów na wydrukach z błyszczącym wykończeniem. Rozdzielczość 5760 × 1440 dpi i wielkość kropli wynosząca 1,5 piko litra pozwalają na tworzenie szczegółowych wydruków o wysokiej jakości i płynnej gradacji tonów.

Drukarka Epson Stylus Photo 1500W dostępna jest w orientacyjnej cenie detalicznej 1.700 zł. Gwarancja 12 miesięcy.