Nowości, Wielki Format

Kyocera Mita ogłosiła zmianę nazwy

Kyocera Mita ogłosiła zmianę nazwy na KYOCERA Document Solutions. Zmiana ta odzwierciedla rozwój firmy jako globalnego dostawcy zarówno rozwiązań będących źródłem korzyści dla klientów, jak i innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań technologicznych.

Informacja jest jednym z najważniejszych elementów każdej organizacji. KYOCERA MITA przez dziesięciolecia wypracowała na rynku opinię wiarygodnego dostawcy kolorowych i monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Urządzeń, które w niezawodny i ekonomiczny sposób przenoszą informacje na papier.

Zmiana nazwy na KYOCERA Document Solutions odzwierciedla ewolucję organizacji, która oferuje sprzęt, oprogramowanie i usługi w ramach jednego zintegrowanego pakietu. Zmiana potwierdza doświadczenie i miejsce KYOCERA Document Solutions na rynku rozwiązań usprawniających komunikację, zwiększających wydajność klientów oraz redukujących koszty operacyjne i upraszczających codzienną działalność.

Przyjęcie nowej nazwy to ostatni etap przekształceń, realizowanych od kilku lat. Coraz większe zainteresowanie klientów usługami KYOCERA Managed Document Services  (MDS) potwierdza trafność decyzji o oferowaniu rozwiązań obejmujących przepływ informacji poprzez całą organizację, i mniejszy nacisk na obieg informacji drukowanej.