Nowości, Wielki Format

Xerox zaprezentuje swoje rozwiązania na targach drupa 2012

Już za 49 dni rozpoczną się w Dusseldorfie Międzynarodowe Targi Poligraficzne (Targi Druku i Mediów) drupa 2012 – największe na świecie wydarzenie w branży poligraficznej. Xerox zaprezentuje m.in. zaawansowane systemy produkcyjne: Xerox 800/Xerox1000, CiPress™ 500 Production Inkjet System oraz szereg rozwiązań usprawniających pracę i wspierających rozwój biznesu. Aktywności Xeroxa będą koncentrować się wokół tematów związanych z profesjonalnym drukiem cyfrowym – usługami i technologiami zwiększającymi efektywność.

– Celem tegorocznych targów drupa będzie zaprezentowanie dostawcom druku cyfrowego narzędzi oraz najnowszych technologii, których wdrożenie pozwoli na zwiększenie efektywności prowadzonych działań. Xerox na bieżąco analizuje rynek i rozszerza swoją ofertę rozwiązań z obszaru doradztwa biznesowego, sprzętu oraz oprogramowania, wspierających rozwój biznesu naszych klientów – podsumowuje Stanisław Pieczara, PSG Marketing Manager .

Planowane wydarzenia na stoisku Xerox to m.in.

– Spotkanie z Ursulą Burns, prezes globalnego Xeroxa, która aby podkreślić szczególną rolę przywództwa we współczesnym biznesie, weźmie udział w inauguracyjnej konferencji prasowej (3 maja).
– Prezentacje portfolio systemów do druku cyfrowego, począwszy od cyfrowych systemów drukujących Xerox Colour 550/560 Printer, po najnowszy system Xerox CiPress™ 500 Production Inkjet System.
– Stacje Application Conversation, na których uczestnicy będą mogli poznać najnowsze sposoby sprzedaży usług i sposoby produkcji materiałów promocyjnych: folderów, broszur, produktów foto czy druków transakcyjnych – również w połączonym modelu druku offsetowego i cyfrowego.
– Możliwość zapoznania się z systemami XMPie®, A Xerox Company, służącymi m.in. do tworzenia i zarządzania zintegrowanymi kampaniami 1:1, a także wzięcia udziału w pokazach możliwości oprogramowania oraz spotkaniach z konsultantami XMPie, partnerami i klientami, którzy takie rozwiązania stosują w codziennej pracy.
– Dostęp do case studies i doświadczeń klientów Xeroxa, którzy opowiedzą o korzyściach dla biznesu płynących z wdrożenia poszczególnych rozwiązań z obszaru druku cyfrowego.
– Warsztaty social media – możliwość  wykorzystania mediów społecznościowych takich jak Twitter, Facebook czy Linkedin do promocji swoich produktów i usług.
– Specjalne występy legendarnej kanadyjskiej grupy Cirque du Soleil® (sponsorowanej przez Xeroxa) – artystów łączących sztukę cyrkową z nowoczesną muzyką oraz efektami świetlnymi i specjalnymi.

Stoisko Xeroxa będzie zlokalizowane w hali 8b w centrum wystawienniczym Messe Dusseldorf nad Renem. W trakcie trwania targów zaplanowano również kongres z udziałem kilkuset wiodących partnerów firmy z całego świata – Xerox Premier Partners Global Network Congress. To ciekawa możliwość budowania sieci kontaktów biznesowych oraz spotkania się z ekspertami w branży i wymiany doświadczeń.