Nowości, Wielki Format

Nowe wydajne drukarki atramentowe Epson

Seria kolorowych drukarek atramentowych WorkForce Pro firmy Epson została wzbogacona o nowe modele: WP-4095 DN i WP-4595 DNF. Drukarki te zaprojektowano z myślą o grupach roboczych w firmach, jak również o małych i średnich przedsiębiorstwach, które chcą zmniejszyć koszty druku i zużycie energii, zyskując wysokiej jakości wydruki oraz trwałość.

Drukarki WorkForce Pro WP-4095 DN i WP-4595 DNF są doskonałym rozwiązaniem dla grup roboczych w firmach. Oferują one wysoką niezawodność oraz nawet o 50% niższe koszty wydruku strony w porównaniu z konkurencyjnymi drukarkami laserowymi. Te atramentowe drukarki są realną alternatywą dla produktów laserowych i zapewniają jeszcze większą oszczędność kosztów dzięki funkcji bardzo szybkiego, automatycznego druku dwustronnego, który zmniejsza zużycie papieru.

Firmy zyskają na niższych kosztach atramentu uzyskanych dzięki bardzo pojemnym wkładom atramentowym, z których każdy pozwala na wydruk nawet 3.400 stron  w rozdzielczości 4800 × 1200 dpi. Użytkownik może tworzyć dokumenty najwyższej jakości, które są odporne na działanie wody, rozmazywanie, stosowanie zakreślacza i blaknięcie. Dzięki wykorzystaniu atramentu Epson DuraBrite Ultra wydruki schną natychmiast. Obydwa urządzenia są gotowe do pracy w sieci, więc można je łatwo udostępniać. Oferują także obsługę języka PDL, w tym emulacje PCL6, PCL5c oraz oryginalnego Adobe® PostScript® 3™. Drukarki wyposażono też w funkcję Epson Connect, która umożliwia użytkownikom mobilne drukowanie ze smartfonów i tabletów.

Alina Zagaraite, menedżer produktów w firmie Epson, mówi: „Te dodatkowe drukarki z serii WorkForce Pro stworzono z myślą o bezproblemowej integracji w ramach grup roboczych w firmach. Urządzenia łączą wytrzymałość i wydajność z oszczędnością i ekologią, pozwalając użytkownikom obniżyć zużycie energii o 80%  w porównaniu z konkurencyjnymi drukarkami laserowymi. Oferując uniwersalny sterownik oraz wiele emulacji zapewniają zarówno wydajność, jak i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko."

Alina Zagaraite dodaje: „Dzięki serii WorkForce Pro firmy nie muszą już iść na kompromis między jakością, niezawodnością, wydajnością a opłacalnością."

Nowe modele Epson WP-4095 DN oraz WP-4595 DNF dostępne są już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej cenie odpowiednio 1.920 zł oraz  2.470 zł. Gwarancja 12 miesięcy. Po rejestracji w sieci promocyjna możliwość przedłużenia gwarancji do 24 miesięcy.