Nowości, Wielki Format

Konica Minolta wchodzi na rynek druku wielkoformatowego

Konica Minolta rozszerza swoją  ofertę o urządzenia do druku wielkoformatowego. Na podstawie umowy z japońską firmą KIP będzie oferowała jej produkty.    

KIP Katsuragawa Electric od prawie 40 lat jest producentem cyfrowych kopiarek i ploterów wielkoformatowych. Systemy te doskonale uzupełniają ofertę firmy Konica Minolta przeznaczoną dla małych i średnich firm produkcyjnych. W portofolio Konica Minolta znajdują się zarówno urządzenia kolorowe jak i monochromatyczne.

– Współpraca z firmą KIP zapewni naszym klientom wiele korzyści. Dzięki niej rozszerzymy portfolio oferowanych przez nas produktów. Firmy korzystające z formatu A0 np. biura projektowe pracujące w środowisku CAD/CAM będą miały dostęp do nowoczesnych technologii cyfrowych, a my będziemy mogli zaspokoić wszystkie potrzeby naszych  odbiorców w dziedzinie druku cyfrowego i dostarczyć im dowolne  rozwiązanie z dziedziny druku — mówi Adam Bieniewski, Production Printing & Solutions Product Manager Konica Minolta Business Solutions Polska.

Współpraca z firmą KIP umożliwi Konica Minolta dotarcie ze swoją ofertą do nowych użytkowników i zagospodarowanie nowych obszarów biznesowych. Rozszerzone portfolio pozwoli dotychczasowym klientom Konica Minolta na zamawianie i serwisowanie całego spektrum produktów u jednego dostawcy. Bez względu na rodzaj urządzenia, które posiadają będą mogli uzyskać wsparcie techniczne w jednym miejscu i od tych samych osób.  

Nowe produkty mogą być wykorzystywane m.in. w dużych biurach projektowych, budownictwie, drukarniach i sieciach handlowych oraz we wszystkich przedsiębiorstwach, które potrzebują urządzeń do drukowania dokumentów w wielkim formacie.