Nowości, Wielki Format

Nowe koncepcje druku cyfrowego od Konica Minolta

„Brainpower your printing business!” – tak brzmi motto Konica Minolta Business Solutions Europe na tegoroczne targi drupa 2012, najważniejszą wystawę w branży poligraficznej. Firma chce zainteresować klientów nowymi koncepcjami, które mogą usprawnić prowadzenie biznesu i przyczynić się do ich rozwoju.  

Konica Minolta stale koncentruje się na zaspakajaniu potrzeb klientów. Swoje innowacyjne koncepcje przedstawi na największym w historii firmy stoisku targowym. – Naszą nową wizję zaprezentujemy na powierzchni 2300 metrów kwadratowych. Wskażemy tam  naszym klientom prostą drogę do druku cyfrowego  – mówi Olaf Lorenz, Dyrektor Generalny w Dziale Marketingu Międzynarodowego Konica Minolta Business Solutions Europe.

Celem Konica Minolta jest zbudowanie pomostu między drukiem cyfrowym i analogowym. Podczas targów firma zaprezentuje korzyści dla biznesu płynące z zastosowania druku cyfrowego. W tym celu zaplanowano zorganizowanie licznych prezentacji, które będą dotyczyły efektywnego wykorzystywania urządzeń do druku. Konica Minolta przygotowała na targi drupa 2012 kompleksową ofertę systemów do druku cyfrowego oraz oprogramowania, które usprawniają organizację pracy i przepływ dokumentów w firmie.

Na stoisku będzie można zapoznać się z całą aktualną ofertą urządzeń do druku produkcyjnego Konica Minolta, zarówno monochromatycznego, jak i kolorowego. Wszystkie systemy zostaną zaprezentowane w realistycznym otoczeniu  wraz z oprogramowaniem Konica Minolta i najlepszymi w swoich kategoriach aplikacjami innych producentów.

– Jesteśmy dumni z tego, że nasze systemy do druku produkcyjnego zdobyły wiele prestiżowych wyróżnień. Tylko niedawno otrzymały tytuł „Najlepszej linii produkcyjnej roku”. BERTL i 5 gwiazdek od Buyers Lab (BLI) za spójność kolorów w urządzeniu bizhub PRESS C7000. Ponadto nasz flagowy model bizhub PRESS C8000 otrzymał nagrodę „Exceptional certified five star”. Wiemy, że wiele osób chciałoby zobaczyć systemy Konica Minolta w akcji  – dodaje Adam Bieniewski, Production Printing&Solutions Product Manager Konica Minolta Business Solutions Polska.