Nowości, Wielki Format

Nowa siedziba wrocławskiego oddziału firmy Océ Poland

Firma Océ Poland poinformowała o zmianie siedziby jej wrocławskiego oddziału. Od 1 marca br. nowe biuro we Wrocławiu będzie znajdowało się w nowoczesnym, prestiżowym budynku Quattro Forum przy ul. Legnickiej 51-53 (54-203 Wrocław), piętro 3. Jeden z dotychczasowych numerów telefonu tego biura pozostaje niezmieniony (+48 071 344 87 55), nowe numery to: 71 374 15 61; 71 374 15 66 i fax: 71 349 98 17.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowym miejscu – mówi Rafał Osiekowicz, dyrektor działu marketingu (Systemy Druku Wielkoformatowego Océ). – Nowe biuro powstało przede wszystkim w trosce o wygodę naszych klientów i jest kolejnym elementem realizacji polityki związanej z dbałością o nich. Jest zlokalizowane na przedłużeniu ulicy biegnącej od nowego węzła autostradowej obwodnicy Wrocławia, znajdującego się przy nowo wybudowanym na Euro 2012 Stadionie Miejskim, przez co dojazd do nas jest bardzo łatwy. Dodatkowo – nowa lokalizacja posiada wydzielone miejsca parkingowe, dzięki czemu klienci nie będą tracić czasu na poszukiwanie miejsca postojowego, co było olbrzymim problemem w ścisłym centrum Wrocławia. Mamy nadzieję, że nasza nowa siedziba będzie przyjazna dla wszystkich odwiedzających nas gości.

Jednym z jej ważniejszych elementów będzie salon pokazowy, gdzie prezentowane będą urządzenia Océ. W nowym biurze przedstawiciele handlowi będą udzielać wszelkich informacji osobom zainteresowanym rozwiązaniami tego producenta, służyć swoim doradztwem, a co najważniejsze – demonstrować w działaniu najnowsze produkty i oprogramowanie tej firmy związane z drukiem, kopiowaniem i skanowaniem m.in. inżynierskiej dokumentacji wielkoformatowej.

Biuro we Wrocławiu czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.30.