Nowości, Wielki Format

OOH magazine na FESPIE!

FESPA to wielkie, coroczne święto światowego druku. W tym roku, ponad 400 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze oferty podczas trzech dni trwania imprezy (21-24 lutego) w Barcelonie. OOH magazine jest patronem medialnym tego wydarzenia i jako jedyny polski magazyn branżowy znalazł się w gronie wystawców.

Podczas targów FESPA będzie można poznać ofertę czołowych dostawców mediów, maszyn oraz oprogramowania do druku cyfrowego i wielkoformatowego. Impreza jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu pracowników drukarni i dużych firm z całej Europy, Bliskiego Wschodu oraz obu Ameryk. OOH magazine od wielu lat współpracuje ze wszystkimi wiodącymi producentami maszyn i mediów na świecie. Podczas hiszpańskich targów zadebiutuje najnowsze wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn, który zawiera szczegółową specyfikację wszystkich dostępnych na rynku maszyn i podłoży do produkcji reklamy wielkoformatowej. To jedyne tego typu wydawnictwo w Polsce, które tak szeroko i dokładnie pokazuje zakres technologii oraz możliwości druku wielkoformatowego i cyfrowego.

– Jesteśmy wydawcą największego na rynku zestawienia asortymentu do druku – Raportu Dostawców Mediów i Maszyn. Jako wiodący magazyn w Polsce, podczas targów będziemy wzmacniać relacje z producentami maszyn i mediów z całego świata oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe – mówi Marzena Ziarkowska, Dyrektor Działu Sprzedaży OOH magazine.

OOH magazine jest patronem medialnym wielu międzynarodowych imprez targowych takich jak FESPA, SIGN CHINA, Reklama Polygraf, VISCOM. Obecność redakcji, podczas targów FESPA Digital 2012 jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Zapraszamy na stoisko OOH magazine – R28.