Nowości, Wielki Format

Nowoczesny Showroom Océ

Urządzenia rolowe do druku produkcyjnego oraz rozwiązania do zarządzania cyklem produkcyjnym dostępne na żywo w nowo otwartym Showroomie Océ w Poing koło Monachium. Nowy Showroom ma ponad 4000m2 i jest zaprojektowany z myślą o tych, dla których druk produkcyjny stanowi istotną część działalności. Nie jest to jednak zwykła ekspozycja dostępnych w ofercie urządzeń. Aranżując przestrzeń firma Océ szczególną uwagę skoncentrowała na potrzebach klientów, które zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Nowy Showroom Océ to miejsce, które przenosi klientów w przyszłość kolorowego druku produkcyjnego. Zaprezentowano w nim wiele ciekawych rozwiązań, które dla zwiedzających mogą stanowić inspirację dla rozwoju własnego biznesu, niezależnie od profilu ich działalności. Swoje miejsce znalazły tam zarówno systemy do druku transakcyjnego, zyskujące na popularności rozwiązania TransPromo, czy zastosowania łączące ze sobą tradycyjny druk offsetowy z nowoczesnym drukiem cyfrowym. Nie zabrakło również miejsca na rozwiązania dedykowane dla rynku poligraficznego oraz systemy do cyfrowego druku gazet i książek. Wszystko to wsparte przykładami z życia, dzięki aplikacjom udostępnionym przez klientów Océ z całego świata.

W nowym Showroomie Océ można na żywo obejrzeć wszystkie tonerowe systemy w tym m.in. Océ ColorStream 10000Flex, jak równieŜ wysokowydajne rozwiązania tuszowe jak urządzenia Océ JetStream czy Océ ColorStream 3500. Całość wsparta jest oprogramowaniem z serii Océ PRISMA przeznaczonym do kompleksowego zarządzania cyklem produkcyjnym oraz rozwiązaniami do finiszingu, dzięki czemu idealnie spełnia wszystkie wymagania dotyczące druku zmiennych danych.