Nowości, Wielki Format

Nowa kolorowa drukarka laserowa Xerox Phaser® 6700

Nowa kolorowa drukarka laserowa Xerox Phaser® 6700 zwiększy produktywność i tempo pracy biura każdej wielkości. Urządzanie osiąga prędkość do 45 stron na minutę w kolorze i w czerni oraz  sprawnie wykonuje bardzo skomplikowane zadania.  Zastosowanie w nowym modelu energooszczędnej technologii, pozwala również na zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Urządzenie drukuje w rzeczywistej rozdzielczości 2400×1200 dpi oraz posiada opcjonalne funkcje układania i zszywania prac.

„Drukarka biurowa Phaser 6700 łączy wysoką wydajność i dokładne odwzorowanie kolorów, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie, na które może pozwolić sobie firma każdej wielkości. Model jest szczególnie polecany dla organizacji z sektora małych i średnich przedsiębiorstw” –  Katarzyna Budna Office Marketing Manager Xerox Polska.

Wiodące cechy modelu Phaser 6700:
• Opatentowany przez Xerox Toner EA-Eco, który w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem ma niższą temperaturę urządzenia utrwalającego, przez co redukuje zużycie prądu do 20% i emisję dwutlenku węgla do 35%.
• Funkcje bezpieczeństwa takie jak Secure Print, razem ze standardowo wbudowanym systemem wsparcia, które zabezpieczają wrażliwe dokumenty.
• Funkcja Print Around, która sprawia, że żadna wstrzymana praca nie zablokuje  kolejki zadań.
• Kolorowy dotykowy interfejs ułatwia obsługę drukarki. Wgrane filmy instruktażowe  pomagają przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Dostępność i cena
Cena produktu zaczyna się od 5 499 zł netto. Xerox Phaser 6700 posiada certyfikat ENERGY STAR® Jest dostępny w Polsce u partnerów Xerox Polska, a także pod numerem telefonu   0 801 081 081 na stronie www.xerox.com.