Nowości, Wielki Format

Wrześniowe szkolenia serwisowe w Atrium

„Sam serwisuj i dbaj o ploter” – pod takim hasłem 8 września 2011 odbędą się po raz kolejny warsztaty serwisowe poszerzone o zaawansowaną obsługę ploterów Mutoh ValueJet, Spitfire i Blizzard.

Szkolenia, które odbędą się pod okiem certyfikowanych serwisantów ploterów firmy Mutoh obejmować będą eko-solwentowe plotery serii ValueJet oraz mild-solwentowe plotery Spitfire i Blizzard. Celem warsztatów będzie zaznajomienie operatorów maszyn z podstawowymi zagadnieniami serwisowymi, które można zrealizować bez potrzeby wzywania serwisu –  taka, wiedza przynosi wiele korzyści drukarni, czasowych i finansowych.

Warsztaty maja na celu poszerzyć wiedzę operatora o diagnozowanie usterek w ploterze. W ramach szkoleń uczestnicy nabywają wiedzę odnośnie kalibracji plotera a także wymiany elementów eksploatacyjnych takich jak filtry, stacje, głowice.

Serwis ploterów Atrium

Serwis ploterów firmy Atrium Centrum Ploterowe jako jedyny w Polsce posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Jest to też jedyny autoryzowany serwis ploterów Mutoh, Durst i DGI w Polsce. Wszystkie naprawy są realizowane przez certyfikowanych, doświadczonych serwisantów, zgodnie z procedurami producentów ploterów.  Klienci w razie problemów mogą liczyć także na wsparcie telefoniczne. Serwis ploterów Atrium cechuje się dobrze wyposażonym magazynem oryginalnych i alternatywnych części zamiennych do ploterów różnych producentów.