Nowości, Wielki Format

Ikonos wprowadza nowe płyty do druku

W lipcu tego roku opolski producent i dystrybutor Ikonos rozszerzył ofertę o nowe płyty kompozytowe do druku IKOBond. Płyty znajdą swoje zastosowanie w druku bezpośrednim, reklamie czy przemyśle.

Płyty kompozytowe Ikonos IKOBond

Ikonos wprowadził do swojej oferty płyty kompozytowe ALU-PE-ALU. Każda z dwóch warstw aluminium ma grubość 0.12 mm. Cała płyta wraz z wypełnieniem ma grubość 3 mm i oferowana jest w standardowym rozmiarze 1.22 x 3.05 m. Jedna ze stron ma zabezpieczoną folią, białą powierzchnię, która przeznaczona jest do zadruku np. w technologii UV. Płyty te znajdą swoje zastosowanie w reklamie (np. reklamowy druk bezpośredni), w budownictwie (np. elementy wyposażenia wnętrz) czy nawet w przemyśle (np. obudowy urządzeń). Ikonos oferuje je w bardzo atrakcyjnej cenie.

Płyty PVC

Opolska firma poszerzyła także portfolio o nowe płyty ze spienionego PVC – jednego z częściej stosowanych nośników reklamy. Płyty Ikonos oferowane są w 2 grubościach 3 i 5 mm oraz szerokościach 1.22 i 1.56 metra oraz długościach 2.44 i 3.05 metra. W wybranych oddziałach firma posiada profesjonalne maszyny do cięcia tego typu materiałów i docina płyty na wymiar docelowy.

Płyty ze spienionego PVC przeznaczone są jako nośnik reklamy a także mogą być zadrukowywane w technologii UV.