Nowości, Wielki Format

Oficjalnie otwarty nowy magazyn Atrium w Poznaniu

Kilkudziesięciu gości uczestniczyło 30 czerwca w kolejnym w tym roku otwarciu nowej siedziby i magazynu firmy Atrium, tym razem w Poznaniu. Firma intensywnie rozbudowuje możliwości logistyczne, co wpłynie na jeszcze lepszą i szybszą obsługę klientów w regionie jak i całym kraju.

Atrium Centrum Ploterowe podczas oficjalnego otwarcia nowej siedziby w Poznaniu, które odbyło się 30 czerwca tego roku, gościło kilkudziesięciu gości, głównie przedstawicieli wielkopolskich firm branży reklamowej. Organizatorzy w ramach dnia otwartego zaprezentowali profesjonalny pokaz aplikacji samochodowych. Można było zapoznać się z najpopularniejszymi ploterami tnącymi, eko i mild solwentowymi marki Mutoh oraz rolowym ploterem UV – Mutoh Zephyr. Można było zapoznać się z szeroką ofertą materiałów rodzimej produkcji Ikonos. Poznański oddział Atrium mieści się w Przeźmierowie na ulicy Kościelnej 3.

Atrium stale powiększa możliwości magazynowe i logistyczne w całym kraju. Niedawno, firma przeprowadziła się do większej siedziby podwarszawskim Sękocinie Starym. Od  niedawna klienci mogą już korzystać z większych magazynów w Małopolsce, Wielkopolsce i na Pomorzu.

Latem 2011 roku, Atrium otworzy drugi magazyn wysokiego składowania w Opolu. Inwestycja w powierzchnie magazynowe ma na celu jeszcze lepszą obsługę klienta poprzez oferowanie szerszego asortymentu oraz krótszych czasów dostaw.