Nowości, Wielki Format

Elektrostatyczna folia ClingZ

DYSKRET Sp. z o.o., dostawca niszowych mediów do druku – m.in. adhezyjnej folii PENSTICK, wprowadza kolejną innowację na Polskim rynku: elektrostatyczną folię ClingZ. Materiał ma niezwykłe właściwości, nie posiada kleju a przylega do prawie wszystkich suchych wewnętrznych powierzchni: tynku, tapet, szyb, drewna, marmuru, metalu, PVC, papieru, poliwęglanu, powierzchni lakierowanych itd.

Folia jest elektrostatyczna z dwóch stron nawet po zadruku, dzięki czemu można „przyklejać” grafiki reklamowe zadrukowaną stroną do szyb i witryn sklepowych. Brak kleju to brak śladów na powierzchni, możliwość wielokrotnego repozycjonowania, łatwa aplikacja i nowe możliwości w dziedzinie reklamy i druku. Przyczepność folii bez kleju do niemalże każdej powierzchni to zupełna rewolucja na rynku mediów do druku, a fakt że materiał nie wymaga specjalistycznej aplikacji, bardzo ułatwia dotarcie do odbiorców przekazu reklamowego. Do jej głównych zastosowań należą: materiały reklamowe firm farmaceutycznych, szkoleniowych i edukacyjnych, marketing sportowy (ulotki, plakaty, karty), punkty sprzedaży detalicznej, eventy i kultura masowa (kino, teatr), oznakowania czasowe, akcje marketingowe typu Guerilla, kalendarze, notatniki, „przypominacze”, pocztówki, gry i zabawy dla dzieci, etykiety, inserty, materiały informacyjne do mailingu, grafika targowa, banery i wiele innych niespotykanych rozwiązań. Dzięki CilngZ można również eksponować zdjęcia i dekoracje w domach prywatnych bez żadnych szkód dla podłoża. Po folii można także pisać markerami co daje szerokie pole do kolejnych zastosowań – np. podczas szkoleń, promocji, itp.

Folię możemy drukować na ploterach UV, maszynach offsetowych oraz HP Indigo (certyfikat HP). Możliwości wykorzystania ClingZ jest bardzo wiele, a jedynym ograniczeniem jest pomysłowość twórcy. Hasło promujące nowy nośnik brzmi: „Naelektryzowana możliwościami!” Co doskonale oddaje właściwości folii.

Więcej szczegółów na stronie www.adversio.pl