Nowości, Wielki Format

PolKos z atramentami firmy Bordeaux Digital na Euro-Reklamie

Bordeaux Digital PrintInk, producent i dostawca atramentów do druku wielkoformatowego zaprezentuje nowe rozwiązania w dziedzinie atramentów na Euro-Reklamie 2011, największych polskich targach branży druku wielkoformatowego i cyfrowego, które odbędą się w Poznaniu w dniach od 12 do 15 kwietnia 2011 roku. Pełen zakres rozwiązań, w tym technologia Mix & Match firmy Bordeaux, która została z powodzeniem wprowadzona do tysięcy drukarni na całym świecie, zostanie zaprezentowany na stoisku firmy PolKos – hala 3A, stoisko 28.

„Rozwój w dziedzinie atramentów i ploterów pozwala nam zaoferować rozwiązania bardziej efektywne i przyjazne środowisku z krótszym czasem schnięcia, lepszą jakością i przestrzenią kolorów jak również odpornością oraz przede wszystkim rozwiązania, które redukują koszty i poprawiają ogólny wynik finansowy.” – Dror Mualem, VP Sales and Business Development w firmie Bordeaux.

Wiele atramentów Bordeaux opartych jest na technologii Mix & Match, która została stworzona w celu zwiększenia kompatybilności z wielkoformatowymi ploterami takimi jak: Roland™, Mimaki™, HP™, EFI™, VUTEK™ oraz wiele więcej. Technologia Mix & Match powoduje, że zmiana atramentu staje się prosta i tania, ponieważ eliminuje potrzebę wyrzucenia pozostałych atramentów oryginalnych oraz potrzebę tworzenia nowych profili ICC.

Atramenty alternatywne Bordeaux oferują doskonałą przestrzeń kolorów, są dostępne w wygodnych butelkach oraz w pełni kompatybilnych kasetach oraz workach do systemu zamkniętego, wszystko po to aby zmniejszyć koszty druku. Atramenty są produkowane przy użyciu pigmentów oraz rozpuszczalników od najlepszych znanych światowych producentów.