Nowości, Wielki Format

Ikonos wprowadza nowe nośniki do druku

Wiosenne portofolio opolskiego producenta i dystrybutora rozszerzyło się o kilka nowych rozwiązań takich jak odblaskowe bannery czy płyty ze spienionego PVC.

Ikonos wprowadził do swojej oferty banery odblaskowe do zadruku solwentowego. 600-gramowe tkaniny PVC posiadają naniesioną strukturę, tzw. „plaster miodu” odbiający światło na takiej samej zasadzie jak znaki drogowe. Banery odblaskowe to coraz częściej poszukiwane i stosowane materiały w reklamie outdoorowej, pozwalające na uzyskanie ciekawych rozwiązań. Banery odblaskowe Ikonos oferowane są w szerokościach od 1.37 do 3.15 metra.

Opolska firma poszerzyła także portfolio o nowe płyty ze spienionego PVC – jednego z częściej stosowanych nośników reklamy. Płyty Ikonos oferowane są w 2 grubościach 3 i 5 mm oraz kilku standardowych wymiarach. W wybranych oddziałach firma posiada profesjonalne maszyny do cięcia tego typu materiałów i docina płyty na wymiar docelowy. Płyty ze spienionego PVC przeznaczone są jako nośnik reklamy a także mogą być zadrukowywane w technologii UV. Opolski producent oferuje je w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ikonos Quality System to system doboru najwyższej jakości materiałów i atramentów dla danego plotera drukującego. W opolskiej siedzibie firmy, opracowywane są tabele kompatybilności oraz profile kolorystyczne dla każdej kombinacji ploter-atrament-materiał. Dzięki własnej linii powlekającej, materiały produkowane są pod kątem optymalizacji prędkości i jakości druku.