Nowości, Wielki Format

Szybszy druk z systemem Océ TDS750

Firma Océ wprowadziła do swojej oferty nowy wielkoformatowy system drukujący Océ TDS750. Pozwala on architektom i inżynierom na szybkie, łatwe oraz niezawodne drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Oparty na wielokrotnie nagradzanym systemie Océ TDS700, nowy model Océ TDS750 jest rozwiązaniem ekologicznym, które sprawdzi się w różnych środowiskach produkcyjnych.

Jak zapewnia jego producent, z nowym systemem Océ TDS750 działy konstrukcyjne i projektowe z łatwością sprostają napiętym terminom, m.in. dzięki równomiernej prędkości drukowania wynoszącej 9 wydruków na minutę, przy czym urządzenie nie wymaga dodatkowego czasu na nagrzewanie. Można w nim umieścić do sześciu rolek mediów, dzięki czemu uzyskuje się 1200 m całkowitej pojemności, co zapewnia nieprzerwane drukowanie i jest dostosowane do potrzeb różnego rodzaju centrów obsługi druku. Wraz z funkcjami bezpiecznego zarządzania wydrukami, użytkownicy mogą nadawać priorytety pilnym zadaniom i szybko realizować kluczowe projekty.

System Océ TDS750 został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o użytkowniku – jego obsługa jest prosta i intuicyjna, począwszy od umieszczania mediów po definiowanie ustawień urządzenia. Jego użytkownicy poświęcają znacznie mniej czasu na rozwiązywanie problemów i definiowanie ustawień, bowiem Océ TDS750 realizuje dobrze znaną ze wcześniejszych rozwiązań tego producenta koncepcję „zielonego przycisku”. Finalnym rezultatem zastosowanych w systemie rozwiązań upraszczających pracę jest krótszy czas obsługi zadań, niższe straty materiałowe oraz bardziej wydajny personel. Océ TDS750 wykorzystuje stabilną technologię utrwalania Océ Radiant Fusing, która zapewnia natychmiastowe działanie, niski poziom głośności urządzenia, niską emisję ciepła i ozonu, jak również ekonomiczne zużycie energii. Środowisko biznesowe coraz bardziej docenia aspekty ekologiczne tej unikalnej technologii, a także dostrzega fakt, że urządzenie może działać w dowolnym miejscu w firmie czy instytucji, nie rozpraszając uwagi pracowników.

Océ TDS750 zapewnia rozdzielczość na poziomie 600×1200 dpi i wysoką jakość uzyskiwanego obrazu – ostre linie drobnych detali, płynne przejścia tonalne w cieniowanych obszarach, obrazy 3D; urządzenie bardzo dobrze radzi sobie też z wydrukami złożonej grafiki. Dzięki temu jego użytkownicy zyskują całkowitą pewność, że nawet drobne szczegóły dokumentu zostaną precyzyjnie odwzorowane, stosownie do zamierzeń projektanta, a na wydruku nie będzie brakowało żadnej informacji.

Oparty na modelu Océ TDS700, z którego na całym świecie korzystają tysiące klientów, Océ TDS750 jest wysokowydajnym i niezawodnym systemem wielkoformatowego drukowania, który ma służyć swoim użytkownikom przez wiele lat. Wraz z dostępem ograniczanym przez kontroler, bezpiecznym zapisem danych oraz ogólną ochroną systemu, Océ TDS750 zapewnia bezpieczne i wydajne środowisko drukowania.

Océ TDS750 jest kontynuatorem bogatej tradycji wielkoformatowych systemów drukująco-skanująco-kopiujących Océ takich jak: Océ 9600, Océ TDS600 i Océ TDS700, których niezawodność i wydajność, ekologia i ergonomia budowały przez lata prestiż marki Océ w zakresie produkcji wielkoformatowej dokumentacji technicznej.