Nowości, Wielki Format

Wielkoformatowe sukcesy Océ

Podczas trwających w halach EXPO XXI Warszawie w dniach od 2 do 4 lutego targów stoisko firmy Océ odwiedziło tysiące gości. Największym ich zainteresowaniem cieszył się ploter ColorWave600 PostedPrinter prezentowany w Polsce po raz pierwszy na targach związanych z reklamą. Goście firmy Océ, za sprawą kolejnego z prezentowanych wielkoformatowych ploterów – Arizona 350 GT – mogli również zobaczyć efekty drukowania na materiałach do podświetleń, tekturze, drewnie, kafelkach, szkle, płytach CD, opakowaniach, blejtramach, a nawet na elementach meblowych i innych nietypowych podłożach. Podczas targów Océ poinformowała również o instalacji pierwszego w Polsce urządzenia Arizona 550 XT w firmie G&G Studio z Warszawy.

Pierwsze z prezentowanych podczas targów urządzeń – ploter ColorWave 600 Posted Printer – miało swoja światową premierę 17 stycznia tego roku. Warszawskie targi stały się więc doskonałą okazją, by zademonstrować je również użytkownikom w Polsce i od razu okazało się, że budzi ono ogromne zainteresowanie. Do tej pory ploter ColorWave 600, który w ofercie firmy Océ znajduje się już od jakiegoś czasu, cieszył się ogromnym zainteresowaniem rynku CAD i GIS. Prezentowana przez nas wersja tego urządzenia przeznaczona jest dla rynku reklamowego. ColorWave 600 PostedPrinter od razu wzbudził zainteresowanie przedstawicieli tego sektora, o czym świadczy choćby liczba gości odwiedzających nasze stoisko, którzy zainteresowali się tym właśnie rozwiązaniem – mówi Marek Michalak. Możliwości tego plotera – jak podaje producent – dla branży reklamowej są ogromne. Oprócz doskonałej jakości, o której mogli przekonać się odwiedzający stoisko firmy Océ, gdzie przez cały okres targów trwały pokazy drukowania na tym urządzeniu, gwarantuje on również doskonałą prędkość i wydajność. Posiada także możliwości drukowania z roli na rolę, a także dostosowane do rynku graficznego oprogramowanie.

Drugi z prezentowanych w zakresie wielkoformatowej oferty firmy Océ ploter – Océ Arizona 350GT – obsługuje druk z wykorzystaniem białego atramentu oraz zapewnia wysoką prędkość drukowania i niemal fotograficzną jakość obrazu w różnorakich zastosowaniach.  – Ze względu na ogromną różnorodność możliwości drukowania plotera Arizona 350 GT możemy zainteresować nim klientów, którzy szukają bardzo niszowych zastosowań takich jak drukowanie na drewnie, szkle itp., ponieważ urządzenie to doskonale nie tylko uzupełnia, ale niejednokrotnie jest alternatywą dla sitodruku – mówi Marek Michalak.

Ploter Arizona 350 GT można wykorzystać do drukowania na materiałach do podświetleń, tekturze, drewnie, kafelkach, szkle, płytach CD, opakowaniach, blejtramach, a nawet na elementach meblowych. Zastosować go można również wykorzystując własne, niepowtarzalne aplikacje, co pozwala użytkującym go firmom na uzyskanie przewagi konkurencyjnej.

Podczas targów firma Océ poinformowała również o pierwszej w Polsce instalacji urządzenia Océ Arizona 550 XT, które zakupiła firma G&G Studio z Warszawy. Warto wspomnieć, że odwiedzający stoisko firmy Océ goście mogli także zapoznać się z urządzeniami do wysokonakładowego druku cyfrowego tego producenta jak również z bogatą ofertą materiałów eksploatacyjnych tej firmy.