Nowości, Wielki Format

Pierwszy system Océ PlotWave 300 na ziemi podlaskiej

Firma Druker z Białegostoku, działająca przy ulicy Skłodowskiej 3 lokal 12, dynamicznie i mocnym uderzeniem rozpoczęła swoją działalność opierając swój park maszynowy niemal w pełni na urządzeniach Océ. Pracują tu: pierwszy w województwie podlaskim innowacyjny, kompaktowy system Océ PlotWave 300 czyli wielkoformatowa drukarka laserowa z wbudowanym skanerem kolorowym z funkcją  kopiowania, kolorowy ploter wielkoformatowy Océ CS2436 oraz składarka dokumentów Océ 940, która składa dokumenty wielkoformatowe do formatu A4. Druker świadczy podmiotom gospodarczym oraz osobom indywidualnym usługi drukowania, kopiowania, skanowania i składania dokumentacji technicznej zarówno czarno-białej jak i kolorowej. Jacek Pajdowski – właściciel firmy – postawił na sprzęt sprawdzonego producenta, wysokiej jakości, umożliwiający wykonywanie wielu aplikacji, a dodatkowo łatwy w obsłudze, ekologiczny i trwały.

Aby móc sprostać oczekiwaniom wielu różnorakich klientów – mówi Jacek Pajdowski – szukałem sprzętu, który zapewni nie tylko wysoką jakość, ale również odpowiednią wydajność. Tak, aby każdy, kto zechce z nami współpracować, mógł szybko zrealizować u nas swoje zlecenie, będąc jednocześnie zadowolonym z jakości. Spośród wielu ofert na rynku zdecydowałem się na firmę Océ, mając nadzieję, że umożliwi mi to start na naprawdę dobrym poziomie.

Mimo, że firma Druker rozpoczęła swoją działalność kilka tygodni temu to już z sukcesem zrealizowała kilkadziesiąt powierzonych jej zleceń zdobywając uznanie w oczach specjalistów. Pan Jacek Pajdowski ocenia więc pozytywnie start firmy i jest przekonany, że w Białymstoku jest zapotrzebowanie na świadczone przez niego profesjonalne usługi w zakresie powielania i drukowania dokumentacji wielkoformatowej.