Nowości, Wielki Format

Agfa Graphics platynowym sponsorem konferencji SGIA Expo 2010 w Las Vegas

Agfa Graphics została platynowym sponsorem konferencji SGIA Expo 2010, odbywającej się w Las Vegas Convention Center w dniach 13-15 października br. Firma była obecna na tym ważnym dla branży druku wielkoformatowego spotkaniu także w ostatnich latach, jednak w tym roku postanowiła w szczególny sposób zaznaczyć swoją obecność i zaoferować użytkownikom rozwiązań cyfrowych większe wsparcie w zakresie edukacji, badań i potrzeb biznesowych.

– SGIA to dla nas bardzo wartościowy partner, dlatego konferencję SGIA Expo postrzegamy jako wydarzenie, którego nie można przeoczyć. Będzie ona dla nas niezwykłą okazją do zademonstrowania poszerzonego w ostatnich miesiącach portfolio rozwiązań inkjetowych Agfa Graphics, które mają pomóc uczestnikom tego spotkania, jak też całej branży poligraficznej, w rozwijaniu swoich przedsiębiorstw. SGIA Expo stanowi też znakomity kanał do komunikacji z naszymi klientami i do zapoznania się z ich planami biznesowymi. Zarówno nasza firma, jak i w moim przekonaniu cała branża poligraficzna, w dużym stopniu czerpie z doświadczeń uczestników SGIA Expo, dlatego niezwykle cenimy sobie współpracę z tą organizacją – mówi Deborah Hutcheson, dyrektor marketingu Agfa Graphics North America.

Monika Hagno, dyrektor sprzedaży systemów Anapurna&Jeti w firmie Agfa Graphics Sp. z o.o., dodaje: Bardzo się cieszymy z możliwości sponsorowana tak ważnego wydarzenia dla branży wielkoformatowego druku cyfrowego jakim jest SGIA Expo 2010. Pomimo faktu, że konferencja odbywa się w USA, wybiera się na nią liczna grupa naszych polskich klientów. Dlatego już dziś cieszymy się z tego, że będą oni mieli okazję – jako jedni z pierwszych – zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami Agfa Graphics w dziedzinie inkjetowego druku UV. Wszystkich zainteresowanych udziałem w SGIA Expo 2010, serdecznie zapraszamy do spotkania z przedstawicielami działu druku inkjetowego w Agfa Graphics Sp. z o.o.