Nowości, Wielki Format

Wielofunkcyjna kopiarko-drukarka Océ ColorWave 300

Firma Océ wprowadza na rynek pierwszy na świecie, pojedynczy, kompaktowy system do obsługi wielkoformatowych kolorowych i czarno- białych dokumentów – kopiarko-drukarkę Océ ColorWave 300. Umożliwia ona obsługę kolorowych i  monochromatycznych zadań – drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie. Znacząco redukuje wymogi w zakresie miejsca niezbędnego do instalacji i oszczędza koszty wielkoformatowego drukowania. To – jak zapewnia producent – pierwsza nowoczesna kolorowa kopiarko-drukarka zajmująca nieco ponad 1 m2 powierzchni , gwarantująca prawdziwie kompleksowe możliwości użytkownikom obsługującym wielkoformatowe dokumenty.

Nowa, wprowadzana właśnie na rynek kopiarko-drukarka Océ sprawia, że firmy nie muszą już inwestować w oddzielne urządzenia dla obsługi wielkoformatowych kolorowych i czarno-białych dokumentów. Océ ColorWave 300 jest prawdziwie kompaktowym systemem wielkoformatowego drukowania, kopiowania i skanowania. Dzięki temu perfekcyjnie wpisuje się w powierzchnie biurowe o ograniczonej ilości miejsca, gdyż jako jeden system – zamiast dwóch dotychczasowych – obsługuje kolorowy i czarno-biały druk, skanowanie, kopiowanie. Ta 50% oszczędność miejsca sprawia, że klienci mogą teraz osiągać wyższy zwrot z inwestycji w stworzone rozwiązanie obsługi dokumentów.

Firmy mogą teraz efektywnie drukować, kopiować i skanować kolorowe oraz czarno-białe wielkoformatowe dokumenty korzystając z wielofunkcyjnej kopiarko-drukarki Océ ColorWave 300. To pierwszy na świecie system z całkowicie zintegrowanym skanerem, co oznacza, że wszystkimi funkcjami można sterować z jednego prostego w obsłudze panelu użytkownika i  – co nie bez znaczenia – wystarczy do tego tylko jeden adres IP. Unikalne technologie Océ, takie jak Océ Image Logic oraz Océ Dynamic Switching, zapewniają prawidłowe rezultaty już przy pierwszej próbie. Wydajny kontroler płynnie obsługuje wszystkie format plików – HP-Gl/2, PDF, DWF, JPEG – nie zmniejszając prędkości działania systemu. Użytkownicy mogą również drukować i skanować dokumenty korzystając bezpośrednio z przenośnej pamięci USB.