Nowości, Wielki Format

Ikonos na targach Fespa 2010

Na stoisku 220 w pawilonie B3 firma Ikonos z Opola zaprezentuje pełną ofertę, polskiej produkcji materiałów do druku wielkoformatowego, folii dekoracyjnych i zabezpieczających.

Opolski producent zaprezentuje pełną ofertę materiałów do druku wielkoformatowego, w tym kilka nowości.

Polskie folie dekoracyjne Ikonos Deco:

Ikonos Profiflex Deco to polimerowa folia dekoracyjna grubości 80 μ występująca w dwóch odmianach. Wersja FROSTED (FPT 80+) imituje szkło mrożone, z kolei wersja DUSTED (DPT 80+) nadaje powierzchniom efekt piaskowania. Obie folie rekomendowane są na wszystkie przezroczyste, płaskie powierzchnie, takie jak okna, wystawy sklepowe, witryny meblowe, szklane drzwi, itp. Samoprzylepne folie dekoracyjne serii Deco oferowane są w dwóch szerokościach: 1.05 i 1.27 metra oraz długości nawoju 25 metrów. Ikonos jako producent ma także możliwość przygotowania innych długości, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

Polskie laminaty Ikonos Lam-Pro:

Ikonos Lam-Pro to kolejny materiał produkowany w Opolu. Ten wysokiej jakości laminat UV idealnie zabezpiecza wydruki przed szkodliwym działaniem światła, wilgoci i innych czynników zewnętrznych i mechanicznych. Laminat produkowany przez Ikonos oferowany jest w dwóch szerokościach: 1.05 i 1.37 metra. Długość nawoju wynosi 50 metrów.

Polskie folie samoprzylepne Ikonos Profiflex:

Ikonos Profiflex Pro to pierwsza, polskiej produkcji folia samoprzylepna PVC. Nagrodzona w ubiegłym roku Złotym Medalem folia Profiflex Pro została opracowana specjalnie do druku na ploterach solwentowych. Co więcej, folia ta umożliwia wysokiej jakości i jednocześnie bardzo szybki druk, co jest trudne do osiągnięcia na większości folii samoprzylepnych! Folia samoprzylepna Profiflex występuje w wielu wariantach: z powłoką matową lub błyszczącą, z szarym klejem lub transparentnym. Ikonos opracowuje także nowe warianty folii w zależności od potrzeb rynku.