Nowości, Wielki Format

Cykl szkoleń serwisowych w Atrium

"Sam serwisuj i dbaj o ploter” – pod takim hasłem odbyły się 18 i 25 lutego warsztaty serwisowe poszerzone o zaawansowaną obsługę ploterów Mutoh ValueJet, Spitfire i Blizzard. Kolejne serwisowe spotkania już w czerwcu.

Szkolenia, które odbyły się pod okiem certyfikowanego serwisanta ploterów firmy Mutoh obejmowały eko-solwentowe plotery serii ValueJet oraz mild-solwentowe plotery Spitfire i Blizzard. Celem warsztatów było zaznajomienie operatorów maszyn z podstawowymi zagadnieniami serwisowymi, które można zrealizować bez potrzeby wzywania serwisu –  taka, wiedza przynosi wiele korzyści drukarni, czasowych i finansowych.

Warsztaty maja na celu poszerzyć wiedzę operatora o diagnozowanie usterek w ploterze. W ramach szkoleń uczestnicy nabywają wiedzę odnośnie kalibracji plotera a także wymiany elementów eksploatacyjnych takich jak filtry, stacje, głowice.

Z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniami, które miały miejsce w lutym, Atrium zaprasza do rejestracji na kolejne warsztaty 10 i 17 czerwca, którego tematem przewodnim będą plotery Mutoh ValueJet.