Nowości, Wielki Format

Océ Arizona 350 GT

Zainteresowanie ploterem Océ Arizona 350GT sprawiło, że firma Océ Poland zdecydowała się zaprezentować urządzenie podczas targów RemaDays 2010. Ich najbliższa edycja odbędzie się w dniach 27-29 stycznia w Warszawie.

Océ Arizona 350GT obsługuje druk z wykorzystaniem białego atramentu oraz zapewnia wysoką prędkość drukowania. Wykorzystuje atramenty utwardzane promieniami UV oraz technologię obrazowania zmiennej wielkości kropli Océ VariaDot. Dzięki temu zapewnia niemal fotograficzną jakość obrazu w różnorakich zastosowaniach. Ploter można zastosować do drukowania na materiałach do podświetleń, tekturze, drewnie, kafelkach, szkle, płytach CD, blejtramach, a nawet na elementach meblowych i innych nietypowych materiałach.
Podczas targów odwiedzającym, zaprezentowane zostaną wszystkie możliwości druku.

Océ Arizona 350GT zdobył po raz trzeci (razem z innym urządzeniem Océ – Arizona 350 XT) tytuł „Produktu roku”, najważniejszej z nagród w kategorii urządzeń produkcyjnych UV przeznaczonych do zadrukowywania materiałów sztywnych, jaką przyznaje stowarzyszenie DPI (Digital Printing & Imaging).

– Świadczy to o tym, że marka Océ Arizona to synonim naprawdę wysokiej jakości. Jakości nie do pobicia przez urządzenia konkurencyjne, które również starają się pozyskać ten prestiżowy tytuł od kilku już lat. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów RemaDays 2010 – mówi Rafał Osiekowicz, product manager, Oce Poland.