Nowości, Wielki Format

Nowy Corel Small Business Edition

Firma Corel Corporation, producent oprogramowania graficznego, biurowego oraz przeznaczonego do obsługi multimediów cyfrowych, wprowadza na rynek nagradzany pakiet CorelDraw® Graphics Suite w wersji Small Business Edition.
Najnowsza wersja pakietu graficznego firmy Corel to rozwiązanie dla małych firm oraz firm rozpoczynających działalność, ponieważ można zainstalować go na trzech komputerach. Pakiet zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia profesjonalnej grafiki i materiałów reklamowych.

Narzędzia pozwalają na łatwiejsze i szybsze tworzenie projektów bez potrzeby zlecania prac agencjom zewnętrznym – od logo i znaków do materiałów marketingowych, papieru firmowego, wizytówek czy grafik internetowych.
To rozwiązanie dla firm, w których z oprogramowania graficznego i projektowego korzysta wielu użytkowników. Oferta obejmuje trzy licencje w jednym zestawie – jest to więc rozwiązanie dla małych i rozpoczynających działalność firm, które chcą w oszczędny, ale profesjonalny sposób zaistnieć na rynku.
Zgodność z wiodącymi na rynku formatami plików ułatwia współpracę, a nowe materiały i samouczki sprawiają, że tworzenie dopracowanych ilustracji, układów graficznych oraz edycja obrazów cyfrowych są łatwe i efektywne.
To także okazja do uaktualnienia oprogramowania. Corel oferuje małym agencjom reklamowym korzystającym z poprzedniej wersji programu możliwość uaktualnienia oprogramowania przez zakup trzech licencji w cenie jednej.

Każda kopia oprogramowania oprócz trzech numerów seryjnych będzie zawierać: programy CorelDraw® X4, Corel Photo-Paint® X4, Corel® PowerTrace™ X4, Corel Capture™ X4, dokumentację drukowaną, 10 000 wysokiej jakości obrazków clipart, 1000 obrazków cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, 80 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, ponad 1000 czcionek OpenType® oraz czcionek międzynarodowych, w tym 75 czcionek Windows® Glyph List 4 (WGL4). Pakiet będzie dostępny w angielskiej, niemieckiej, francuskiej, holenderskiej, włoskiej, hiszpańskiej, czeskiej i polskiej wersji językowej. Będzie on dostępny w sprzedaży od 10 kwietnia 2009, a jego sugerowana cena detaliczna wyniesie 629 EUR + VAT.