Nowości, Wielki Format

Folie Ritramy w Reprografie

Reprograf rozpoczął współpracę z firmą Ritrama, włoskim producentem folii. Wzbogacił tym samym swoją ofertę o kolejną grupę mediów do druku solwentowego, przede wszystkim o wysokiej jakości folie samoprzylepne. Jak podaje Reprograf, plasują się one na porównywalnym poziomie cenowym, co inne produkty dostępne u polskich dystrybutorów, ale często przewyższają je jakościowo.

Ritrama została założona w 1962 roku przez Arnolda Rinka, który zbudował pierwszą fabrykę w Monzy nieopodal Mediolanu. Firma posiada na całym świecie dziesięć zakładów produkcyjnych.

Oferta Reprografu obejmuje materiały w wersji błyszczącej, matowej i transparentnej, z klejem trwałym, usuwalnym i kanalikowym – Air Flow, jak również folie polimerowe (do lekko pofałdowanych powierzchni) czy wylewane. W ofercie są tzw. folie repozycyjne (z możliwością zmiany pozycji folii nawet kilka godzin po rozpoczęciu aplikacji). Do każdego rodzaju folii Ritrama Reprograf oferuje także laminaty w rolce i w płynie zabezpieczające nawet wymagające podłoża (również z powłoką antygraffiti).