Nowości, Wielki Format

Sukces materiałów Ikonos na targach Fespa 2009

Ikonos – pierwszy polski producent materiałów do druku wielkoformatowego – z sukcesem zaprezentował swoją ofertę na targach Fespa 2009 w Amsterdamie.

Stoisko Ikonos odwiedziło kilkuset gości podczas trwających od 12 do 14 maja targów Fespa w Amsterdamie. Materiały Ikonos nie były obecne tylko na charakterystycznym, błękitnym stoisku producenta. Kilku dużych graczy na rynku ploterowym takich jak np. Agfa prezentowało możliwości swoich maszyn właśnie na materiałach Ikonos! Producenci ploterów wybrali folię monomeryczną Ikonos Profiflex PRO, Ikonos Backlit i Ikonos Blockout.
Ikonos zaprezentował swoje sztandarowe produkty. Była to nagrodzona miesiąc wcześniej na poznańskiej Euro-Reklamie monomeryczna folia samoprzylepna Profiflex Pro. Dużym zainteresowaniem cieszył się Backlit do druku solwentowego, Backlit UV oraz Blockout. Nie zabrakło także takich materiałów jak Pet, Poly, Papier Photo oraz Smart.
Zdecydowana większość odwiedzających stoisko Ikonos to europejscy dystrybutorzy materiałów i maszyn. To na co najczęściej zwracali uwagę to wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Dystrybutorem materiałów Ikonos w Polsce jest Atrium Centrum Ploterowe.