Nowości, Wielki Format

Współpraca Avery Dennison i ARW Focus

Avery Dennison Polska i Agencja Reklamy Wizualnej Focus poinformowały o nawiązaniu strategicznej współpracy, na podstawie której pierwsza z firm stała się preferowanym dostawcą materiałów samoprzylepnych stosowanych przez ARW Focus przy oferowanych przez nią usługach w zakresie druku wielkoformatowego i grafiki pojazdowej. W ramach umowy obie firmy podjęły też szereg działań zmierzających do rozpowszechniania wiedzy na temat właściwej aplikacji folii na samochodach – zarówno wśród obecnych, jak i przyszłych klientów ARW Focus.

W pierwszym etapie współpracy wewnętrzne szkolenia przeszli pracownicy ARW Focus, którzy zostali zaznajomieni z ofertą Avery Dennison w zakresie folii samoprzylepnych dedykowanych m.in. na rynek grafiki pojazdowej. – Stworzenie wspólnego przedsiębiorstwa bazującego na bogatych doświadczeniach ARW Focus w dziedzinie reklamy i druku wielkoformatowego oraz naszych w zakresie profesjonalnej aplikacji folii na autach, to wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu. Rynek grafiki pojazdowej jest bardzo perspektywiczny – coraz więcej osób jest zainteresowanych szkoleniami w tym zakresie, ale z naszych doświadczeń wynika, że wiedza na temat właściwych podłoży, ich doboru i aplikowania jest nadal niewystarczająca. Stąd decyzja o zainicjowaniu wspólnych działań, w które zaangażowała się także firma Avery Dennison – mówi Zdzisław Wiącek z ARW Focus. W ostatnim czasie podjęte zostały kolejne kroki związane z wydzieleniem ze struktur ARW Focus spółki wykonującej usługi aplikacji folii na autach.

Obie firmy uczestniczyły niedawno w Wielkim Teście Flotowym, jaki odbył się w podwarszawskim Modlinie. Impreza, w której wzięło ponad 100 osób zarządzających flotami w dużych korporacjach oraz zajmujących się sprzedażą flotową samochodów, miała wyłonić najlepsze auto flotowe roku. ARW Focus jako sponsor spotkania i Avery Dennison jako jego partner, przeprowadziły dla uczestników testu wspólną prelekcję na temat materiałów samoprzylepnych stosowanych przy oklejaniu aut, właściwych technik aplikacji, warunków ich realizacji itd. Następnie uczestnicy spotkania wzięli udział w praktycznym pokazie aplikacji folii na samochodzie.