Nowości, Wielki Format

Nowa folia laminacyjna Avery Dennison

Firma Avery Dennison stale wprowadziła do oferty nowe podłoża samoprzylepne – Avery DOL 1130 3D-Laminate Matt – matowa wylewana folia laminacyjna o niskim współczynniku odblaskowości.
Avery DOL 1130 3D-Laminate Matt służy do laminowania różnych folii wylewanych klasy premium z rodziny Avery Graphics, przeznaczonych do zadrukowywania w maszynach cyfrowych, jak też występujących we własnych, dedykowanych kolorach. Nowy laminat pozwala na zmianę mocno błyszczącego wykończenia tych produktów w łagodne wykończenie matowe, stanowiąc atrakcyjne rozwiązanie dla wielu osób podążających za aktualnymi trendami na rynku grafiki pojazdowej i oklejania samochodów.
Folia jest odporna na promieniowanie UV i ścieranie. Laminat, o grubości 30 mikronów, można w wygodny sposób aplikować na złożonych krzywiznach, pofałdowaniach i nitach. Aplikowany na wydruki wykonane w technologii cyfrowej, dodatkowo wzbogaca ich kolorystykę i zwiększa trwałość nawet do czterech lat.
Próbki oraz szczegółowe informacje na temat folii laminacyjnej Avery DOL 1130 3D-Laminate Matt można uzyskać u dystrybutorów Avery Graphics.