Nowości, Wielki Format

Marcowe Atrium Roadshow

W marcu tego roku plotery będą gościć w czterech miastach polski: Wrocławiu, Łodzi, Toruniu i Szczecinie. We wszystkich miejscach można będzie otrzymać magazyn OOH magazine wraz z prezentem.

Harmonogram Atrium Roadshow przedstawia się następująco:

– Wrocław, 03.03.2009, Hotel Panorama

– Łódź, 05.03.2009, Hotel Boryna (Rąbień k/Łodzi)

– Toruń, 10.03.2009, Hotel Bulwar

– Szczecin, 17.03.2009, Park Hotel

Na Roadshow można będzie zaznajomić się z pełna ofertą firmy Atrium oraz zaznajomić się z wybranymi maszynami, m.in.: Mutoh Blizzard, Mutoh ValueJet, Mutoh Drafstation oraz Mutoh Ultima.

Super szybki Blizzard

Ten najszybszy w ofercie firmy Mutoh ploter mild-solwentowy, to jedyna maszyna na rynku drukująca w dobrej jakości z prędkością maksymalną 80 m 2 /h. Jest to prędkość znacząco przekraczająca możliwości wielu, tzw. produkcyjnych ploterów. Tak wysoka prędkość jest możliwa do osiągnięcia dzięki technologii Intelligent Interewaving czyli tzw. druk falą z przeplotem.

Blizzard to urządzenie występujące w dwóch wariantach: 65 i 90 cali szerokości. Drukuje w maksymalnej rozdzielczości 720 x 720 dpi w palecie CMYK lub CMYK LC LM. Ploter wyposażony jest w ciężki system nawijająco-odwijający o udźwigu roli do 100 kg.

Atrakcyjne formy finansowania poprzez dotacje i leasing

W dobie słabej koniunktury, finansowanie jest bardzo ważnym tematem. Wychodząc naprzeciwko potrzebom klientów, opolski dystrybutor oferuje kilka form wsparcia. Przy współpracy z profesjonalną i doświadczoną firmą, Atrium pomaga w zdobyciu dotacji na zakup sprzętu do druku wielkoformatowego. Inną formą finansowania jest leasing – na tym polu Atrium również współpracuje z renomowanymi instytucjami finansowymi i oferuje atrakcyjne warunki leasingu w euro – co jest ważne przy aktualnej sytuacji walutowej.

Ikonos – materiały polskiej produkcji

Atrium jako pierwszy polski producent mediów poszerza swoją ofertę o nowe materiały. Z pełną gamą mediów można będzie zaznajomić się na marcowych roadshow. Zespół doradców działu mediów firmy Atrium indywidualnie pomoże w doborze najlepszych roziwązań.

Mutoh Drafstation – najtańszy ploter graficzny za 3550 euro

Mutoh Drafstation czyli RJ-900 to najtańszy ploter firmy Mutoh – jego cena wynosi 3550 euro netto. Drafstation to uniwersalny ploter, idealny do wysokojakościowych wydruków. Dzięki wysokiej rozdzielczości 2880 dpi drukarka ta znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Studia projektowe docenią możliwości drukowania precyzyjnych grafik liniowych, map, projektów a także pełnokolorowych wizualizacji. Fotograficzną jakość druku docenia także zakłady fotograficzne i artyści – Drafstation bardzo ładnie drukuje na płótnach Canvas. Ploter ten także świetnie radzi sobie z drukiem na papierze termotransferowym, dzięki czemu jest to dobre rozwiązanie dla agencji i drukarni zajmujących się drukiem sublimacyjnym.

ValueJet – ekologiczny ploter

Podczas marcowego Atrium Roadshow nie można zapomnieć o ploterach eko-solwentowych. Na prezentacjach można będzie zaznajomić się z urządzeniem Mutoh ValueJet 1304. Jest to ploter o przyjmujący media o szerokości 1371 mm. Seria ValueJet to także modele 1204 i 1614. Drukują atramentami eko-solwentowymi, przez co mogą być użytkowane w pomieszczeniach biurowych bez dodatkowych systemów wentylacji. Wszystkie ValueJety charakteryzują się bezkompromisową jakością druku (do 1440 dpi) w maksymalnych prędkościach dzięki technologii Intelligent Interweaving.

Wstęp na Atrium Roadshow jest bezpłatny.

www.atrium.com.pl