Nowości, Wielki Format

Nowość na rynku

Alma trend wprowadza na polski rynek, jak twierdzą przedstawiciele firmy: „najbardziej elegancką drukarkę wielkoformatową Keundo, najlepiej pozycjonującą druk dwustronny na materiałach do podświetleń, pracującą na jednych z najlepszych tuszach marki FUJI FILM SERICOL”.
Na początek będzie to model SupraQ3300-S, cyfrowa drukarka solwentowa, zapewniająca najlepsze pozycjonowanie druku dwustronnego na materiałach do podświetleń. SupraQ3300-S drukuje na takich materiałach, jak: papier, folia PCW, banner, backlit itp.

Wprowadzenie na polski rynek drukarki SupraQ3300-S to dla nas kolejny kamień milowy na drodze, którą idziemy już od osiemnastu lat. Stale poszerzamy swój asortyment, bazując na obserwacji dynamiki rynku dostarczamy praktycznie wszystko, co potrzebne w reklamie, od sprzętu (drukarki, plotery), przez media (tusze, farby, oprogramowanie), po serwis. Tym razem przedstawimy naszym klientom drukarkę wielkoformatową o najlepszych parametrach w swojej klasie, będącą jednocześnie urządzeniem ekonomicznym, eleganckim i niezawodnym – powiedział Andrzej Misiewicz, Dyrektor Handlowy alma trend.

Prezentacja nowej drukarki, w koreańskim klimacie, odbędzie się w listopadzie w Warszawie w siedzibie zaprzyjaźnionej drukarni Artlab. W czasie Dnia Koreańskiego alma trend będzie można przekonać się o wszystkich zaletach nowej drukarki, porozmawiać z przedstawicielami firmy i uzyskać od nich niezbędne informacje, a także skosztować przysmaków kuchni azjatyckiej.

www.almatrend.com.pl