Nowości, Wielki Format

PolKos SHOW

W dniach od 06 do 09 listopada 2008 r. podczas Targów Kamień 2008 we Wrocławiu firma PolKos organizuje po praw pierwszy PolKos SHOW – prezentację maszyn do reklamy i kamieniarstwa (plotery solwentowe, tnące, frezarki i wiele innych).

W Hali Stulecia (dawniej Hala Ludowa) zaprezentowane zostaną m.in. maszyny wykorzystywane w procesie produkcji reklam. Będzie to sprawdzony na rynku ploter Roland XJ-640 oraz NOWOŚĆ ploter solwentowy Roland z serii VersaArt RS-640.
Na PolKos Show zagości również prawdziwy wielki format. Goście będą mogli przetestować maszynę 3,2m F.Y. Union.

Firma przedstawi również urządzenia stanowiące uzupełnienie plotera drukującego. Będą to: trymery, zgrzewarki, laminatory, oczkarki, monitory graficzne, nawijarki do ploterów.


Kolejnym urządzeniem będzie frezarka MCut AluLight firmy Coner zaprojektowana specjalnie dla branży reklamowej aby połączyć ekonomiczne rozwiązania z niezawodnością i skutecznością pracy. Nie zabraknie również ploterów termicznych do cięcia styropianu czy styroduru.


Zaprezentowane zostaną również monitory graficzne marki EIZO. Dzięki tym ploterom możliwe jest idealne odwzorowanie koloru na ekranie komputera oraz wydrukowanego koloru z plotera solwentowego.

PolKos zaprezentuje również plotery tnące Summa i Roland wykorzystywane w reklamie jak i kamieniarstwie.
Pokażemy jak wygląda w praktyce cięcie po obrysie wydrukowanych wcześniej aplikacji z wykorzystawniem systemu OPOS 2.0. Na naszym stoisku klienci uzyskaj pomoc techniczną w zakresie użytkowania ploterów, a nasi serwisanci umówią się z na przeglądy ploterów. Odwiedzających zapoznamy również z szeroką gamą materiałów do druku.
A po tym wszystkim gdy głowa rozboli od natłoku wiedzy, zapraszamy Państwa na "lecznicze" napoje ala PolKosmówi Wojciech Górnicki z PolKosu.


Firma wykupiła pulę biletów dla zwiedzających.
Na stronie PolKosu jest zgłoszenie do wypełnienia. Każdy zarejestrowany klient otrzyma bilet wstępu ważny dla 1 osoby.

Targi Kamień 2008
6-9 listopada
Hala Stulecia (dawniej Hala Ludowa)
ul. Wystawowa 1, Wrocław

www.polkos.com.pl