Nowości, Wielki Format

Nowa maszyna

Park maszynowy firmy Light Druk wzbogacił się o nową maszynę HP Scitex FB 910, która drukuje tuszami UV na powierzchniach płaskich jak również z roli do szerokości 2.5 m. Nowa drukarka charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością pracy w rozdzielczości 1200 dpi, w czterech kolorach (CMYK) . Wydruk z roli o szerokości do 250 cm jest możliwy na każdym rodzaju podłoża do grubości 7cm – na materiałach płaskich plexi, szkle,PCV, aluminium, drewnie. Maszyna może pracować z prędkością do 40 mkw/godzinę. Dodatkowo zainstalowano stół tnąco-frezujący Konsberga XL 44, który wykańcza zadrukowane płaskie powierzchnie o max wymiarze 2 x 3 m.

– Klienci w dzisiejszych czasach nie chcą czekać nawet po kilkanaście godzin na druk reklamy. Rozbudowa drukarni związana z zakupem nowoczesnych urządzeń pozwala nam zagwarantować szybką realizację zlecenia i wysoką jakość – mówi Marek Szymański, prezes Light Druku.

Drukarnia dysponuje również dwoma innymi maszynami drukarskimi firmy ColorSpan 98xi do szerokości 2.5m oraz 72S do szerokości 1.8m i do produkcji wielkoformatowych druków reklamowych oraz laminatorem Kala 160 cm i trimerem firmy Neolt który gwarantuje dokładne cięcie wydruków do szerokości 160 cm.

http://www.lightdruk.com