Nowości, Wielki Format

Signtech zainstalował SaturnJeta

W lipcu b.r. firma agilamedia.pl z Częstochowy zakupiła drukarkę DGI SaturnJet 1806. Jak twierdzą właściciele to kolejny krok w rozwoju firmy i umocnieniu jej pozycji na rynku lokalnym.
Drukarnia agilamedia.pl oferuje kompleksową obsługę firm, instytucji oraz agencji reklamowych w zakresie: projektowanie graficzne druków reklamowych, druk offsetowy, druk wielkoformatowy, obróbka i montaż wydruków, wykonywanie konstrukcji stalowych.

Dzięki zastosowaniu głowic Konica drukarka SaturnJET gwarantuje fotograficzną jakość druku (720 x 1440 dpi) i zapewnia wysoką jego stabilność. Sześciokolorowy system druku gwarantuje uzyskanie wspaniałej kolorystyki wydruków. Zastosowany w drukarce tusz typu light solvent zapewnia odpowiednią trwałość wydrukom. Sekret pewnego do przewidzenia sukcesu rynkowego drukarki SaturnJET to przede wszystkim zdecydowanie niższe koszty produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości druku. To, co odróżnia ją od innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku to system zaopatrzenia w tusz. Stosowane w urządzeniach konkurencyjnych kartridże to z pewnością sposób na zapewnienie wydrukom wysokiej jakości, niestety okazują się one bezwzględnie drogie w codziennej eksploatacji. SaturnJET zasilany jest oryginalnym, zdecydowanie tańszym tuszem bezpośrednio z butelki (1 litr), dzięki czemu koszt zadruku jest wyraźnie niższy niż w przypadku urządzeń konkurencyjnych. Mniejsze koszty druku to wyższy margines zysku, a co za tym idzie zdecydowanie krótszy czas zwrotu nakładów inwestycyjnych.
Urządzenie dostarczyła i zainstalowała katowicka spółka SIGNTECH C.E.

www.signtech.com.pl