Nowości, Wielki Format

Kolejne NUR Expedio 5000 Revolution

W maju w firmie City Service odbyła się instalacja wielkoformatowej drukarki NUR Expedio 5000 Revolution (obecna nazwa maszyny HP XP 5300), osiągającej produkcyjną wydajność do 300 m2 / h na mediach powlekanych i niepowlekanych oraz tekstyliach o szerokości wydruku do 5 m.

To już drugie Revolution w Polsce, a jej sprzedaż i instalację zrealizowała katowicka spółka Signtech C.E.

Firma City Service, mieszcząca się w Krakowie, jest agencją reklamy zewnętrznej specjalizującą się w reklamie wielkoformatowej, proponując swoim lientom kompleksową obsługę kampanii reklamowych obejmującą zarówno ekspozycję, druk solventowy lub UV jak i specjalistyczne prace montażowe.

City Service istnieje na rynku polskim od 1997 roku, przemawia za nim wieloletnie doświadczenie i praktyka w branży reklamowej, firma wciąż wprowadza nowe technologie, a zakup maszyny Revolution pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój w branży OOH.

Firma Signtech C.E. w dalszym ciągu oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie wielkoformatowego druku cyfrowego oraz produkcji wielkoformatowych reklam. Dodatkowo oferta spółki została rozszerzona o nowe drukarki płaskie (typu flatbed) oraz produkcyjne drukarki rolowe UV. Signtech C.E. świadczy pełne usługi serwisu pogwarancyjnego dla drukarek wielkoformatowych NUR/HP oraz sprzedaż tuszy i części zamiennych do tych drukarek.
Od 3 czerwca b.r. firma Digiprint została jedynym dystrybutorem maszyn HP Scitex serii XP, czyli dawnych produktów firmy NUR Macroprinters Ltd.

www.csrz.pl