Nowości, Wielki Format

HP SCITEX FB 910 w ImpetStudio

 
Krakowska drukarnia wielkoformatowa ImpetStudio wzbogaciła swój park
maszynowy o nową maszynę drukującą w technologii UV.

HP SCITEX FB 910 4 x CMYK osiąga szerokość zadruku do 250 cm, przy wysokiej rozdzielczości 600 x 600 dpi. Ploter umożliwia precyzyjną pracę na wszystkich rodzajach tworzyw płaskich do grubości 70 mm, w tym: szkle,
drewnie i ceramice . Niewątpliwą zaletą wydruku utwardzanego w technologii UV jest jego trwałość nawet do trzech lat, bez utraty jakości kolorów w warunkach ekspozycji słonecznej.

Maszyna jest wszechstronna i drukuje także w trybie z roli na rolę. Wysoka jakość wydruku oraz dostosowanie do unijnych wymogów ochrony środowiska z pewnością przyczynią się do sukcesu produkcyjnego drukarni wielkoformatowej ImpetStudio.

Poprzedni zakup, 12-głowicowy ploter solwentowy JETI 3312 o szerokości zadruku wynoszącej 320 cm i przemysłowej prędkości produkcyjnej dochodzącej do 80 m2 na godzinę, na stałe ulokował drukarnię ImpetStudio na mapie dostawców usług z zakresu druku wielkoformatowego i reklamy zewnętrznej w Polsce.

Zadruk nośników o maksymalnym formacie 70 x 2500 x 3000 mm zwiększy zakres oferowanych przez drukarnię usług i przysporzy jej nowych klientów, również spoza branży reklamowej.

www.impetstudio.pl