Nowości, Wielki Format

Europapier i drupa 2008

Wiodący dostawca papieru w środkowo-wschodniej części Europy będzie jedyną firmą dystrybucyjną na największych targach poligraficznych w Düsseldorfie.

Grupa Europapier prowadzi działalność w 12 krajach i należy do grona największych dystrybutorów papieru w Europie. Holding zatrudnia 850 pracowników w 34 oddziałach. Każdego roku, dostarcza przeszło 520.000 ton różnego rodzaju asortymentu: papiery graficzne dla przemysłu drukarskiego, materiały opakowaniowe, papiery i folie samoprzylepne, banery, papiery bilbordowe, ozdobne i biurowe oraz koperty.

Podczas targów drupa 2008 Grupa Europapier zaprezentuje szerokie spektrum oferowanych produktów i świadczonych usług: począwszy od bogatej oferty asortymentowej, profesjonalnej obsługi logistycznej po fachowy serwis dedykowany dla konkretnego klienta. Medialnym mottem, podczas tegorocznych targów w Düsseldorfie, jest konsekwentne doskonalenie lokalnej obsługi klienta w oparciu o międzynarodowy know-how. Grupa Europapier łączy korzyści płynące z międzynarodowego doświadczenia i usług świadczonych w skali lokalnej. Sukces firmy opiera się przede wszystkim na zorientowaniu na klienta.

Na stoisku Grupy Europapier uczestnicy największego wydarzenia w branży poligraficznej będą mieli sposobność uzyskania fachowej porady od ekspertów ze wszystkich krajów, w których firma prowadzi działalność, m.in. od przedstawicieli spółki Europapier-Impap.

Ponadto koncern Europapier przedstawi interesujące nowości, które wzbogaciły ofertę asortymentową Grupy. Podczas targów będzie można uzyskać również informacje dotyczące międzynarodowych trendów panujących w branży papierniczej (np. z zakresu logistyki czy ochrony środowiska naturalnego).

W trakcie wystawy drupa 2008 Europapier udowodni, że jest Grupą nastawioną na konsekwentne doskonalenie jakości obsługi klientów i na umocnienie swojej pozycji w środkowo-wschodniej części Europy.

„Enter the world of your success”: Grupa Europapier na targach drupa 2008,
od 29 maja do 11 czerwca 2008 r., stoisko 07.1/A36.