Nowości, Wielki Format

Złoty Medal dla Arizony 250 GT

Ogromnym sukcesem firmy Océ zakończyły się Targi Euro-Reklama 2008. Wśród prezentowanych urządzeń na niemal 100 metrowym stoisku Océ znalazły się najnowszej generacji plotery: Océ Arizona 250 GT, Océ CS9200. Pierwszy z nich został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. To kolejna już nagroda dla tego urządzenia przyznana za jego wysoką jakość i innowacyjność.

Zdecydowanym hitem tegorocznej edycji targów był nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich ploter UV najnowszej generacji – Arizona 250 GT, będący pierwszą na świecie drukarką z segmentu wielkoformatowego oferującą niemal fotograficzną jakość produkcji.

– Kolejna nagroda (po Viscom Innovation Awards, Wizja Digital Printing & Imaging Association (DPI) i nagrodzie przyznanej przez Digital Printing & Imaging Association (DPI) za „Produkt Roku”) przyznana Arizonie 250 GT, tym razem medal MTP jest potwierdzeniem tego, że ploter ten został bardzo dobrze przyjęty przez rynek. Po raz kolejny doceniona została jego innowacyjność, wysoka jakość, prędkość i możliwość wykonywania aplikacji dotąd nieosiągalnych dla innych urządzeń. Warto wspomnieć, że tym ogromnym możliwościom Arizony 250GT towarzyszy wyważona cena. Cieszy nas tak duże zainteresowanie tym urządzeniem – w ciągu ostatnich kilku miesięcy sprzedaliśmy aż 10 takich ploterów, a ogromne zainteresowaniem nim na targach jest dobrym prognostykiem na najbliższy czas mówi Marek Michalak, dyrektor Display Graphic System w firmie Océ Poland.

Liczba odwiedzających stoisko firmy Océ była bardzo duża. Swoje zainteresowanie kierowali oni głównie w stronę wspomnianego plotera Arizona 250 GT, tym bardziej, że mogli oni na żywo uczestniczyć w pokazach drukowania na tym urządzeniu, które odbywały się przez wszystkie dni targowe. Zaskakująca dla zwiedzających okazała się nie tylko możliwość drukowania na drewnie, kafelkach, szkle, płytach CD, blejtramach i innych nietypowych materiałach, ale również wysoka jakość druku plotera i jego prędkość.

Podczas targów Euro-Reklama firma Océ prezentowała równie wydajny ploter solwentowy CS9200. Plotery tej serii są przeznaczone dla firm, które zamierzają w prosty sposób zwiększyć swoje możliwości produkcyjne w zakresie drukowania różnego rodzaju grafik do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. To szybkie, wysokiej jakości systemy drukujące oferujące wysoką jakość i wydajność, o czym mogli przekonać się goście targowi firmy Océ.