Nowości, Wielki Format

Spandex, Mimaki & Kömmerling

Na tegoroczne targi Euro-Reklama, Spandex przygotował stoisko wspólnie z wiodącym producentem ploterów wielkoformatowych Mimaki oraz firmą Kömmerling, światowym liderem w produkcji płyt do druku. Na stoisku nie zabraknie także materiałów ImagePerfect™, własnej marki Spandex.

Prezentowane plotery Mimaki będą drukować w technologii wodnej i solwentowej, dzięki czemu odwiedzający będą mogli wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy. Doradcy Spandex przedstawią także wszelkie informacje na temat druku w technologii UV, do którego przeznaczony jest ploter Mimaki serii JF.

Nowością wśród prezentowanych ploterów Mimaki będzie seria JV33, następca niezwykle popularnego także w Polsce modelu JV3. Seria JV33 została wyposażona w nowej generacji szybko drukujące głowice piezo pozwalające na druk w rozdzielczości do 1440 dpi oraz maksymalną szybkość druku do 17.5m2/godz. (540 x 720 dpi). Głowica zawiera 180 dysz w 8 rzędach, dzięki czemu ploter zapewnia lepszą jakość druku w trybie cztero-kolorowym przy ok. 30% wzroście szybkości druku w porównaniu do serii JV3.

Na stoisku nie zabraknie też Mimaki JV5, ploterów stworzonych do realizacji prac o wysokiej jakości, trwałych oznakowań i fotorealistycznych aplikacji. Nowa generacja drukarek JV5 jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy nie chcieli wybierać pomiędzy jakością obrazu, wydajnością i trwałością zewnętrzną wydruku. Drukarki wyposażone w cztery najnowszej generacji ‘szerokie’ głowice i łącznie 5760 dysz, skierowane są dla specjalistów zajmujących się wysoko nakładową produkcją trwałych oznakowań zewnętrznych, grafik pojazdowych i okiennych, bannerów, wizualizacji obiektów, kasetonów oraz aplikacji zawieszanych na budynkach.

Odwiedzający stoisko będą mieli okazję sprawdzić szeroki wybór płyt do produkcji reklam, produkowanych przez Kömmerling. W zależności od rodzaju użytych materiałów wybrane serie KömaALU, KömaTEX, KömaDUR, KömaCELL stosowane są do produkcji stojaków promocyjnych, oznakowań, stoisk. Przeznaczone są do bezpośredniego zadruku na drukarkach flat-bed lub jako podłoża do papierów lub folii. Bardzo dobrze sprawdzają się też przy wycinaniu i frezowaniu.

Jak zwykle Spandex będzie promował materiały własnej marki ImagePerfect™, na którą składa się niezwykle szerokie portfolio starannie wybranych mediów do druku cyfrowego i signmakingu. IP Digital obejmuje samoprzylepne vinyle, bannery PVC i tekstylne do szerokości 5m oraz dużą różnorodność specjalistycznych produktów takich jak siatki mesh, backlity, folie do szyb, canvasy, płyty PVC, media do aplikacji roll-up oraz wszystkie rodzaje papierów i materiałów powlekanych. IP Digital to materiały do każdego rodzaju technologii druku obecnych na rynku, sprofilowane do większości drukarek cyfrowych oraz rodzajów oprogramowania.

Na stoisku będzie można zdobyć informacje także o pozostałych produktach z oferty Spandex, w tym o prezentowanych na targach OME laminatorach płynnych i rolowych marki Seal, której Spandex jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Spandex – stoisko 39, hala 3