Nowości, Wielki Format

Wielkie otwarcie INDUSTRIAL INKJET SOLUTION CENTER

„To będzie wydarzenie roku w branży poligraficznej” – mówi Ewa Głogowska – Przedstawiciel Zarządu PHP Lambda Sp. z o.o. Wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów firma Lambda otwiera w Poznaniu unikatowe na skalę europejską centrum ekspozycyjno-szkoleniowe.

W czasie tegorocznych targów EUROREKLAMA OUTDOOREXPO nastąpi oficjalne otwarcie INDUSTRIAL INKJET SOLUTION CENTER (IISC) – centrum stałej prezentacji maszyn oraz cyklicznych szkoleń i warsztatów z zakresu stosowania mediów ploterowych i drukarskich. W miejscu tym klienci z branży Wielkiego Formatu będą mogli nie tylko zobaczyć przy pracy wszystkie oferowane przez PHP Lambda Sp. z o.o. plotery, laminatory i trymery oraz zapoznać się z nowoczesną technologią druku utwardzanego promieniami UV, ale także zaczerpnąć fachowych porad w zakresie wyklejania samochodów foliami samoprzylepnymi ORACAL.
PHP Lambda Sp. z o.o. zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojego stoiska na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 12-14 marca, z którego specjalnym Lambdabusem będzie można przenieść się do nowego Centrum (IISC) przy ul. Głogowskiej 248 i tu przetestować plotery- :ANAPURNA M i :ANAPURNA XL² – Firmy AGFA oraz SUPER JET Firmy NEOLT drukujące atramentami utwardzanymi promieniami UV, ploter do wielkoformatowego druku solwentowego RAINBOW JET firmy ALGOTEX, laminatory i trymery Firmy NEOLT, a także uczestniczyć w profesjonalnym pokazie – szkoleniu w zakresie oklejania samochodów prowadzonym przez specjalistów w tej dziedzinie.

Uroczyste otwarcie INDUSTRIAL INKJET SOLUTION CENTER już 12 marca 2008r. Tego wydarzenia nie można przeoczyć!