Nowości, Wielki Format

Océ Poland na targach Outdoor&Media Expo

Firma Océ Poland zaprezentuje swoją ofertę podczas odbywających się w Warszawie w dniach od 23 do 25 stycznia targach Outdoor&Media Expo. Na jej stoisku w Hali Expo XXI pojawi się szereg interesujących urządzeń, wśród nich najnowszej generacji ploter stołowy UV – Arizona 250GT.

Na stoisku targowym firmy Océ, jedynego dostawcy oferującego pełną gamę ploterów drukujących na materiałach sztywnych i płaskich w technologii UV, pojawi się wielkoformatowy hit – ploter płaski UV najnowszej generacji Arizona 250 GT – zapowiada Rafał Osiekowicz, kierownik produktu WFPS w firmie Océ Poland – To najlepiej sprzedający się ploter płaski UV w Polsce. W ciągu ostatnich 10 miesięcy sprzedaliśmy aż 10 takich ploterów w naszym kraju, a 250 sztuk sprzedanych jest na całym świecie.

Arizona 250 GT to ploter dedykowany dla wykonawców grafiki reklamowej. Jak zapewnia producent jest to urządzenie odznaczające się najwyższą, niespotykaną dotąd, jakością drukowania i wysoką prędkością produkcyjną 16 m2/h. Zastosowana tu nowatorska koncepcja stanowi znakomite rozwiązanie przy tego rodzaju wydrukach. Świadczą o tym chociażby zdobyte przez to urządzenie prestiżowe nagrody: Wizja Digital Printing & Imaging Association (DPI), Viscom Innovation Awards oraz “Produkt Roku” Digital Printing & Imaging Association (DPI).

Podczas targów odwiedzający będą mogli także uczestniczyć w pokazie drukowania wielkoformatowej reklamy w technologii 3D oraz „na żywo” zobaczyć jak drukuje Arizona 250GT na drewnie, kafelkach, szkle, płytach CD, blejtramach i innych materiałach. Odwiedzający wystawę będą mogli przekonać się, że urządzenie Océ Arizona 250 GT swoimi możliwościami i jakością wykracza poza granice wyznaczone przez aktualnie oferowane urządzenia do grafiki reklamowej. Wszystkich więc serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Warto również dodać, że firma Océ szykuje wielką niespodziankę tych targów – mówi Rafał Osiekowicz.