Nowości, Wielki Format

Centrum prezentacyjne HP w Barcelonie otwarte dla klientów z Polski

Klienci firmy Digiprint i HP Polska, mieli okazję obejrzeć i zwiedzić, nowo wybudowane Centrum Demonstracyjne firmy HP w Barcelonie. Wizyta była jedną z wielu atrakcji wyjazdu.
Polacy byli pierwszą grupą, która mogła zwiedzić obiekt i dla której przeprowadzono prezentację pracujących maszyn. Nasi klienci mogli obejrzeć centrum w drodze wyjątku, ponieważ oficjalne, ogólnoświatowe otwarcie, nastąpi dopiero w styczniu 2008r.
Centrum HP w Barcelonie, to największe centrum demonstracyjne maszyn do druku na święcie, rozmieszczone na ponad 3000 m2 powierzchni.
Znajdują się tam maszyny służące do prezentacji dla klientów tzw. demo center (30 maszyn), oraz druga część z maszynami, przeznaczona dla partnerów firmy HP, gdzie odbywają się sesje treningowe operatorów maszyn i pracowników serwisu.
W centrum znajdują się maszyny z całego portfolio HP – komercyjne i przemysłowe, seria HP Scitex, Designjet i Indigo.
Obiekt przeznaczony jest i dostosowany, do przyjmowania tysięcy klientów z regionu Europy, Środkowego Wschodu i Afryki.
Zwiedzanie Centrum HP było dla naszych klientów doskonałą okazją do zapoznania się z pełnym portfolio firmy HP, nowościami w ofercie, a także obejrzeniem demo room – czyli pracujących maszyn, w największym na świecie tego typu obiekcie.
Organizatorami imprezy były firmy HP Polska i Digiprint.