Nowości, Wielki Format

Nowe folie graficzne 3M™ Controltac™ IJ380 oraz 3M™ Scotchcal™ IJ70

W dniu 21 listopada 2007 w siedzibie głównej 3M Poland w Kajetanach odbył się pokaz oklejania samochodu dostawczego, nową inteligentną folią graficzną do głębokich przetłoczeń 3M™ Controltac™ IJ380 oraz wylewaną folią 3M™ Scotchcal™ IJ70.

Folia 3M CT IJ380 wraz z laminatem 8580 jest innowacyjnym, niespotykanym dotąd rozwiązaniem. Produkt ten cechuje łatwość aplikacji nawet dla mniej doświadczonych aplikatorów oraz doskonałe układanie w nawet najgłębszych przetłoczeniach.

O cechach nowego wynalazku 3M mogli na własne oczy przekonać się goście z całej Polski, w tym przedstawiciele wiodących na polskim rynku producentów reklam na pojazdach. Pokaz został przeprowadzony przez Piotra i Rafała Lewalskich z firmy Applico PL s.c., którzy wykorzystali do tego celu kultowe auto, znane wszystkim aplikatorom – Mercedesa Sprintera.

Dla chętnych, istniała możliwość samodzielnego naklejenia folii na trudnych, wyjątkowo przetłoczonych powierzchniach. „Gorąco zachęcaliśmy, aby nasi goście osobiście przekonali się, jak łatwe w użyciu są nowe folie 3M™ Controltac™ IJ380 oraz folie 3M™ Scotchcal™ IJ70. Takie doświadczenie nie da się porównać nawet z najlepiej opisaną charakterystyką produktu” – mówi Wojciech Ślaski, Specjalista ds. Serwisu Technicznego, który podczas pokazu służył radą i pomocą.
Na spotkaniu byli również obecni przedstawiciele firmy Antalis, która jest dystrybutorem folii reklamowych 3M w Polsce. Folie graficzne IJ380 i IJ70 są przeznaczone do druku solwentowgo piezo Ink jet.