Nowości, Wielki Format

RainBow Media – gama materiałów do druku solwentowego

Firma Jet Media opracowała nową marką materiałów solwentowych – RainBow Media.

Materiały sygnowane tą nazwą, znane są pod różnymi nazwami na całym świecie. Dobrze postrzegane przez odbiorców, teraz będą dostępne na rynku polskim. Media spod znaku RainBow są dedykowane dla ploterów solwentowych o maksymalnej szerokości zadruku 3,2m. Każdy z proponowanych materiałów jest wyselekcjonowanym, wysokiej jakości produktem. Dodatkową zaletą jest niewątpliwie posiadanie przez część z nich atestów niepalności: niemieckich B1 i B2 oraz bardziej rygorystycznych francuskich M1 i M2. Doskonałe parametry techniczne na rozciąganie, rozdarcie pozwalają materiałom RainBow konkurować z najlepszymi materiałami powlekanymi i laminowanymi na świecie.
Tendencje rynkowe zauważalne w Polsce, a od wielu lat obserwowane w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej, wykazują wypieranie materiałów słabszej jakości przez materiały powlekane lub laminowane, z wyższego segmentu. Mimo ciągle jeszcze widocznej różnicy cenowej między tymi materiałami – notabene coraz mniejszej, użytkownicy mediów, drukarze, agencje reklamowe, zdecydowanie częściej wybierają materiał z najwyższej półki o znakomitych parametrach technicznych, dobrych właściwościach zadruku i obróbki niż materiał tańszy, o zdecydowanie słabszych właściwościach.

Materiały RainBow, produkowane są z zachowaniem najwyższych reżimów technologicznych. Wielokrotnie testowane w laboratoriach wykazują się znakomitym czasem ekspozycji na zewnątrz i dobrze się zachowują na wielu różnych maszynach solwentowych i eco – solwentowych. RainBow Media to marka, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.